Telia MultiCom

Telia`s piedavatais internets ir drausmigs! Kvalitate - internets loti lens,ar partraukumiem ( te ir, te nau), bezmaksas talruna nau. Zvanot uz kantori, reakcijas nekadas. Izmanto vecus,bojatus modemus. Ja ir problemas ar interneta neesamibu, izmainas rekina panakt nau iespejams- jamaksa noteikta maksa tik un ta.

D

ž Žanis 11.07.2006

Par interneta kvalitāti - piekrītu ar visām 4-ām!!! Kkāds sviests - pazūd uz vairākām stundām bez redzama iemesla - gan jau pašiem kaut kāda kļūme, bet vai KATRU (!!!!) dienu?!!!Ņirgāšanās par cilvēkiem, kas izmanto viņu pakalpojumus. Moto "Minimāla kvalitāte par maksimālu cenu"

Z Zeta 22.02.2007

Nevaru piekrist komentāram. Līdz šim neesmu saskāries ar problēmām, lietojot Telia MTC internetu. Vienmer bijusi laipna attieksme no operatoriem. Laikam kā nu kuram paveicas...

Y Yo 25.02.2007

Jau vairākus gadus lietoju Telia Multicom TV un internetu, bet nekādu sūdzību nekad nav bijis. Ja raī gadījusies kāda maza ķibele, viss vienmēr sataisīts laikā un arī korekta atlaide ir iedota.Laikam ir jāmāk runāt ar kompāniju, nevis braukt augumā ar savām pārmērīgajām prasībām. Mācies komunicēt! :)

J Juris 28.04.2007

Telia MultiCom ir pilnīgi bezatbildīga un noziedzīga organizācija. Operatori praktiski nereaģē uz izsaukumiem veikt remtdarbus un nepaziņo nevienam par izsaukumiem. Var gaidīt palīdzību veselu mēnesi bez nekādiem rezultātiem, zvanot dienestam katru dienu 10-15 reizes un saņemot katru reizi tikai solījumus, pilnīgi jaunu un pretrunīgo informāciju. Firmas priekšniecība nav sasniedzāma.

J Juris 25.11.2007

Vienīgam kam nepiekrītu, par tiem operatoriem. cik esmu zvanījis (un esmu zvanījis ļoti daudz - gandrīz katru dienu) vienmēr laipni atbild un mēģina kaut ko skaidrot. Bet i-nets ir galīg garām. Man ir 512kbps ārprāts tādu sviestu nēesmu savu mūžu redzējis. Darbadienās līdz plkt 0:00 vienkārši var nesēsties pie datora, tāpat neko i-netā padarīt nevarēs. Par tām atlaidēm, hmm... nezinu nezinu - vēl nevienu reizi neēsmu saņēmis atlaidi. Man uz doto brīdi ir īsts karš ar viņiem, nevaru atlsēgties jo ir līgums uz gadu,b et tajā pašā laikā viņi nenodrošina to ko solījuši pēc līguma, bet savukārt es nevaru pierādīt, ka viņi nenodrošina tādu ātrumu kā rakstīts līgumā. Tā nu es viņus "bombīju" ar meiliem, zvaniem utt... gribu novest līdz galīgam besim kamēr viņi beidzot palaidīs mani :)