www.sudzibas.lv Telepit Nekvalitatīvs darbs

Telepit - Nekvalitatīvs darbs

Laboju 2 telefonus viens nostrādāja pec remonta nedēļu ,otrs 2 dienas.Garntija sekojoša : Atstāiet uz nedēļu vai divām vai trīm un mēs jums piezvanīsim.Naudu par remontu neatgriež.Un vel biedē kad saku ka versišos atiecigajas iestādēs, ka man pašam būs problēmas :)

T

A AK79 16.09.2013

Kaadi telefoni tie ir?
Par biedeeshanu - Juus biedeejiet vinjus, ka veersiisieties iestaadees, vinji atbild pretii - sanaak tikai vaardu speele.

N Nauris26 26.10.2013

Piekrītu Ak79, nevajag tur ''gudri'' runāt, kad ies un sūdzēsies, kaut kur. Skatos kad pirmo reizi, kaut ko remonta servisā dod, jebkur tā ir, ja ir daudz klientu, līdz ar to remonta termiņš pagarinās. Stāvēju rindā dzirdēju neapmierinātu klientu, braucis nez no kurienes un ķip ierīce nebija salabota atveda uz garantiju, kāda daļa pārdevējiem, meisteriem, no kurienes Tu brauc? pats vainīgs nebrauc tad, ja tik nabadzīgs esi kam Tev vajag? ja tik gudrs ņem un pats taisi. Un tehniku paredzēt nav iespējams.

Y yurijs 34 28.12.2022

Slikts serviss Telepit