www.sudzibas.lv TeleMedia SIA 1189 piedāvājums.

TeleMedia SIA - 1189 piedāvājums.

TeleMedia SIA uzziņu dienests 1189, apkrāpj savus klientus, gan tos, kas par lielu naudu ievieto pie viņiem informāciju portālā, gan uzziņu dienestā 1189, un arī tos, kas šo pakalpojumu izmanto.
Galvenokārt zaudētāji ir uzņemēji, kuri paļaujas uz firmas solijumiem, ka viņu ievietotā informācija lieliski darbojas, bet tā diemžel nau, jo uzziņu dienestu apkalpo 2 cilvēki ik dienu, zvanu skaits ir vidēji 50 zvani dienā, bet klientiem tiek apgalvots, ka dienā zvana uz uzziņām vidēji 3000 cilvēku, kam interesē informācija par uzņēmumiem.Apdomājiet, vai ir vērts investēt savu naudu tādā uzziņu dienestā.

D Dana Arberga 10.06.2010

JA TA IR PATIESIBA, ESU TUR STRADAJUSI, KLIENTUS RIKTIGI TIN AP PIRKSTU

D Dana Arberga 10.06.2010

KLIENTI, KURI IR APMULKOTI, VARETU LAUZT SAVUS NOSLEGTOS LIGUMUS AR SO FIRMU, JO VINUS NATURALI APKRAPJ, AR VILTUS STATISTIKAM AIZMALEJOT ACIS, STRADAJU TUR UN ZINU KO RUNAJU, PIE TAM, TO IR ELEMENTARI PIERADIT, KA SIE VISUS CAKARE.GRIBETOS ATVAINOTIES TIEM UZNEMUMIEM, KAS SLEDZA LIGUMUS AR MANU STARPNIECIBU, CERU KA VINI IZLASIS SO UN VAIRS NESADARBOSIES AR TELEMEDIA SIA-1189.

A Andrejs 14.06.2010

Diena ir > 400 zvanu. Nevajag rakstit mulkibas.

š Švāne 16.06.2010

Dana, nāc pie mums uz 1188 - tad tu dabūsi izprast pa riktīgām kas ir čakars. Kuņģu čūla un rehabiltācija sanatorijā pēc darba Interinfo tev ir garantēta!
Mēs tevi gaidam! Bijusī.

S saule 16.06.2010

Anna! Kāpēc tu nomelno uzņēmumu, kurā pati strādā un izplati viltus informāciju? Pret tevi šeit izturas ar cieņu, bet tu gāz žulti uz āru! Kauns pašai nav? Un ko tu vispār vari zināt par pārdošanu un uzziņu dienestu, ja tu šajā jomā nedarbojies, vai varbūt pa vakariem piestrādā un mēs par to neko nezinām?

Skaties, ka neapdedzinies...

D darbonis 06.11.2010

Reklāmas bizness ir līdzīgs politkai! No sākum sola, ka būs, bet vēlāk čiks vien ir! TeleMedia, InterInfo un Latvijas Tālrunis ir lielākie ārvalstu uzņēmumi, kas jau 15 gadus melo saviem klientiem! Esmu strādājis šajos uzņēmumos, tāpēc zinu! Statistika tiek melota, tā pat arī visu katalogu tirāža ir vismaz uz 1/2 mazāka! Vienriez pat nācās izmest pusi klienta bukletu, jo kataloga tiraža ko teicām klientam bija 15 000 tk, bet reāli bija tikai 8000, savukārt klients uzticoties mūsu ciparam bija iedevis 15 000 bukletus! Forši ne!

E Elīna 08.11.2011

Pilnīgi pievienojos iepriekšējiem rakstītājiem.
Nav vērts lieki investēt naudu tādā uzziņu dienestā. Noslēdzām līgumu uz gadu, atdeve - nulle !
Cenas ir ļoti augstas, tikai diemžēl rezultāta nav.