www.sudzibas.lv Tele2 nepmatoti samazina kredītu

Tele2,ZZ mobilais internets - nepmatoti samazina kredītu

Iegādājos ZZ mobilo internetu ,pasūtot dienas tarifu ,regulāri ,jau n-tās reizes ,nauda tiek noskaitīta par Mb .Brīdī kad atnāk SMS par nepietiekamo kredītu esmu spiests pārtraukt darbu un skriet pēc papildināšanas kartes ,ne vienmēr tas ir iespējams. Operators tikai sola pārrēķinu 3 darba dienu laikā. Tas arī tiek izdarīts ,bet uz prasību atrisināt šo jautājumu vienreiz par visām reizē operators deklamē dežūrfrāzi - "vai Jums būs vēl kādi jautājumi".
ŅEMOT VĒRĀ KA NOŅEMTĀS SUMMAS NO VIENA CILVĒKA IR NIECĪGAS (apt. 5Ls) ,BET STRĀDĀT VIENALGA NAV IESPĒJAMS ,PIEDĀVĀJU SAZINĀTIES AR MANI SMS VEIDĀ CILVĒKUS KAM IR LĪDZĪGAS PROBLĒMAS AR ZZ UN KOPĪGI SAGATAVOSIM SŪDZĪBU PTAC UN IESNIEGUMU TIESAI ,MORĀLĀS UN MATERIĀLĀS KOMPENSĀCIJAS PIEPRASĪŠANAI.
mans ZZ mobilā interneta Nr. 28841386
"BŪS PAR KO PARUNĀT"

Lerojs 18.02.2012

Jā, tādu problēmu dzirdējis esmu, bet stāstītājam neticēju. Man ir arī otrs telefons ar Bites karti. Ja jau ZZ šitā gļučī, tad varbūt pāriet pie Bites...???!

L Labrador33 17.09.2013

Man savukaart biezhi paartruukst sakari, kaa arii nestraadaa opcija, lai uzzinaatu atlikusho datu apjomu.