www.sudzibas.lv Tele2 vienaldziba/krapsana

Tele2 - vienaldziba/krapsana

Gribu pabridinat cilvekus.Lieta tada. Manai mammai pagaismenes atnaca rekins par 80 euro... nekavejoties zvaniju uz tele2 un pieprasiju izdruku kuru ari sanemu. Izdruka uzradijas kautkadas mistiskas iszinas kuras sutitas ni interneta katra pa 2.80 euro kuru kopsumma sastadija 60 euro. Gaju uz tele2 ar izdruku un skaidroju kas un ka...gribeja jau uzreiz mani atsut jo nebiju klients bet mana mamma. Beigas saku ka mamma naks pati rakstis iesniegumu utt. To ari mamma darija. Bet PROTAMS tikko vina aizgaja viena patik vinu rupji sakot "pasutija dirst"pataisija pa pedejo idiotu un pateica ka neko nau jegas rakstit ka rezultata mamma samaksaja tos 80 euro. Dusmigs biju loti bet nu... OK Somenes menesis puse atnak iszina no Tele2 ka kreditlimits sasniegts...mamma uz dirsas un soka kas atkal. Zvans uz arzemem.. precizi 2h uz Cehiju. Kas pie velna. zvana uz tele2 tur mani atsuj neko nevarot lidzet. Skatos telefona pa labi pa kreisi neka mamma bola acis. Nevienam nau zvanijusi. Mamma iet uz Tele2 kur jau atkal prieksa kautkada Kaza kas pataisa mammu par debilu lieks maksas un viss ! Mamma saka ka ies uz citu operatoru a si celi atbild "Ejiet tik pirms tam samaksajiet" !!!Un tas viss TELE2 un sie "superigie " klientu apkalpotaji atrodas Liepaja Rimi Ostmala...! Nozelojami ka musu valsti var darba nemt cilvekus ar tadu attieksmi un ka tada lieluma firmas ka Tele2 pielauj sadu krapniecibu!!!!

V VladIat 20.04.2015

kam tu sho te raksti?
nav galvas - lieto tele2 un lmt

pati izvelejies sho pirm 25 gadiem
ja kas nepatik - ir daudz citas valstis

Latviešu tautas 20.04.2015

Kapec ne Zelta zivtiņa? Tur tadu problemu nav.

R ri4y 21.04.2015

Manai mātei līdzīgs gadijums, pirms 5 gadiem veica visus maksājumus, aizņemoties naudu, lai nav caurumu un varētu iedod hipotekāro kredītu, pat ir iesniegums no TELE2, par to ka viņa bija viņu kliente un viņiem pret viņu nav iebildumu un viņai TELE2 nav parādu, pirms pāris nedēļām atnāca no SIA SERGEL paziņojums par to ka viņa pirms 9 gadiem TELE2 ņēma kaut kādu telefonu, kuru viņa nekad tur nav ņēmusi, kā arī rēķins nav samaksāts, par kopējo summu 70 eiro, soda nauda 70 eiro un SIA SERGEL izdevumi 40 eiro.
SIA SERGEL tika uzreiz pie lietas nolikts par to ka viņi par saviem pakalpojumiem drīkst pieprasīt ne vairāk par 17, 14 eiro, kā arī tika nosūtīts pieprasījums uz TELE2 pamatojotioes uz 5 gadu veco vēstuli, ka nav parādu, bet te pēkšņi uzradies parāds, lai paskaidro par ko tas ir un rēķina izdruku atsūta, jau 2 nedēļas sūta.

J jaunnais 21.04.2015

traks var palikt 'so te lasot, bet pa's'a sakn'e jums b'uti j'av'er'sas pie Tele2 nevis 'seit

V VladIat 21.04.2015

mums sigulda ir normals laiks. es edu pizza