www.sudzibas.lv Tele2 Slikts serviss

Tele2 un MTTC - Slikts serviss

Labdien.
Atdevu savu telefonu uz remontu tele2, kur man teica, ka sataisīs divu nedēļu laikā, bet ir jau pagājušas trīs ar pusi nedēļas un savu telefonu tā arī neesmu saņēmusi. Šodien MTTC mājas lapā bija redzams, ka tas ir beidzot sataisīts, bet saņemt es to nevaru. Man tagad jāgaida, kamēr MTTC to nogādās TELE2 , jo tikai tur es to varēšu saņemt. Skatoties uz to cik ilgi viņi veic remontu es vēl ilgi gaidīšu kaut arī Zemitāna biroji no Dominas atrodas 5 min. attālumā ( ejot ar kājām).
Jautājums TELE2 kāpēc jūs sadarbojaties ar tādu iestādi kā MTTC, ja ir tik daudz sūdzību un ne jau visi tās uzraksta?

Atbilde no Tele2 Latvija Pārstāvja atbilde 05.06.2018

Labdien! Mums ir ļoti žēl, ka esat piedzīvojusi nepatīkamas emocijas saistībā ar Jūsu telefona remontu. Lūdzu, atsūtiet precīzāku informāciju (remonta numuru un Jūsu Tele2 pielsēguma numuru), lai varam rast vispiemērotāko risinājumu.

K