www.sudzibas.lv Tele2 Telefona sakari

Tele2 - Telefona sakari

Tele2 slēdzot līgumu par patstāvīgo pieslēgumu, ko var lieto ārzemēs nebrīdina par kredīta limitu. Mana meita atradās Milānā un vienā vakarā pēkšņi bez jebkādiem brīdinājumiem skari tika pārtraukti. Bērns vairāk nebija sazvanāms... Visi kuriem ir bērni saprot manas izjūtas, tikai ne tele2; bija jātērē laiks un nervi, lai atjaunotu sakarus. Bijām gatavi pat braukt uz kantori un aizvest viņiem tos pārdesmit latus, lai atjauno sakarus. Pilnīgs murgs. Beidzot tomēr pieslēdzot " augstāku vadību" sakarus izdevās atjaunot 5. minūtēs. Nu kas tas ir? Ja izmisuši vecāki, lūdz atjaunot sakarus un gatavi uz visiem noteikumiem un vēl jāuzklausa kaut kādas formalitātes un jācer, ka varbūt apzēlosies un jūs atjaunosiet vienīgos sakarus ar jūsu bŗnu ārzemēs.

Sūdzos-
1.nebrīdināja par sarunu limitiem slēdzot līgumu. (speciāli tika noformēts patstāvīgais pieslēgums, lai bērns vienmēr būtu sasniedzams.)
2.pirms telefona sakaru pārtraukšanas nebrīdinot tos pārtrauca,
3.drausmīga birokrātija, lai sakarus atjauotu

silti iesaku- ja jums tiešām vajag sakarus, kas nepārtrūkst, tad dmājiet par kādu citu operatoru

P pufa 24.06.2009

Ja tik ļoti vajadzēja zvanīt, varēji nopirkt Zelta zivtiņu un ielikt, nevis tagad gausties.

A A 24.06.2009

ES PAR LMT!!!

TELE 2 nav labs!

. ....kl 24.06.2009

Nu tad bērns labi parunāja, ka ātri iztērēja limitu :)

M mazaa 25.06.2009

Hrjusha ---> netika bridinaats par limitu vajag uzmaniigak lasiit!

J Jana 25.06.2009

Kāpēc tad TELE2 nav labs???? Un kāpēc tad LMT ir labs. Tāpēc, ka kāš lohus ar NENORMĀLĀM cenām. Ja kāds, saka, ka TELE2 nav kaut kur zona, lai konkrēti pierāda, nevis tikai d..š. LMT zona Rīgas centrā vietām jau gadiem nav. Un uz Ŗīgas tiltiem nav. TV torņa tuvumā forget par zonu. TELE2 ir progresīvākas tehnoloģijas, daudz VEIKSMĪGĀKS marketings, reklāmas rullīši un protams cenas, cenas, cenas. Taču LMT ir latvju uzpūtības simbols.
Tas, ka te neizdevās sūdzības autoriem ar to limitu, nevajag jau uzreiz visu TELE2 norakstīt. Varbūt līgumu nepalasīja. Līgums, ja kas ir tas svarīgākais, nevis verbālā komunikācija. Jūs taču parakstījāt līgumu nevis zem TELE2 mutvārdu audioieraksta. To, ka sakari ar bērnu pārtrūka, var saprast, cik tas nepatīkami, bet, kā jau mums raksturīgi-vainu meklējam citos un vēl bubinam, ka lēni atjaunoja, ka liela birokrātija u.t.t. Jūs neesat viņiem vienīgā kliente un tas, ka dabūjāt sakarus pēc 5 minūtēm, neliecina, ka TELE2 ir baigais sliktais, bet drīzāk, par Jūsu netaktiskumu. Un vēl aicinat citus izvēlēties citus operatorus. Man kauns par Jums!!!

A Aleks 25.06.2009

Visi kuriem ir bērni saprot manas izjūtas, tikai ne tele2
Apbrinoju sadus izteicienus. Jasaprot, ka ir noteiktas proceduras, bet tas, ka Jums atjaunoja izejosos un limitu paaugstinaja leicina tikai par to, ka Jusu gadijums bija izskatits individuali. Sviests.

A andris saulītis 26.06.2009

algotu cilvēku komentāri! Tāpēc jau mūsu valstī ir viss tā kā ir! Vienmēr vainīgs pakalpojuma saņēmējs!
Speciāli tika meklēts pieslēgums " bez limitiem", klerki arī paskaidroja, ka viss būs ok. Līgums protams ir svēta lieta, tikai, kas varēja iedomāties, ka standarta līgumā sīkiem burtiņiem būs ierakstīts kaut kāds limits un tikai kaut kādu 35 latu apmērā. Jā es lepojos ar to ka sazvanos un runājos ar savu bērnu. Tā ir mana privāta lieta kā tērēju savu laiku un naudu! Ja tik labai kompānijai ir nāves bailes par iespējamu 35 latu zaudējumu, tad jau varēja uzreiz trekniem burtiem uzrakstīt, ka ir limits tik un tik. Un nevajag sludināt par pastāvīgo pieslēgumu. Tā tāda zelta zivtele vien sanāk. Rakstu tāpēc, lai pasargātu cilvēkus no līdzīgiem nepatīkamiem brīžiem, jo citu cilvēku komentāri ir mani pasargājuši no daudzām nepatikšanām.
ceru, ka tele2 arī mainīs vismaz līguma tekstu un skaidri salasāmi brīdinās par sarunu limitiem pie pastāvīga pieslēguma. Ceru, ka darbinieki slēdzot līgumus informēs par limitu eksistenci!
Galu galā tā nav labdarības organizācija, vai baznīca, es taču maksāju naudu. ŠĪ BIJA TĀ REIZE, KAD CENAI NEBIJA NOZĪMES -BIJA VAJADZĪGI STABILI SAKARI!!!

Z ZaneNovika 27.06.2009

es, kad esmu aarzemees, es nopeeku vieteejo sim karti un man probleemu nava

T tuk-tuk 27.06.2009

kaarteejie histeerikji, mosh laikus jaapadomaa par sakaariem, nevis tad kad tie beigushies. Gan tele2, gan lmt ir savi +/- . Bet abiem caurmeeraa ir vienas un taas pashas suudziibas, galvenokaart pashu pakalpojumu pateereetaaju deelj.

J Janis 01.07.2009

Pilnigi piekritu atora tekstam, jo tele2 PIESLEGUMS ir sausimigi slikts..

Visi kuri grib labu operatoru nemat LMT, jo tur ir vismaz kvalitate un starp gimeni diezgan lielas atlaides.

Par to ka Tele2 nav zona daudzreiz - piekritu. Piemers - manos laukos Valmiera Tele2 pilnigi signals 0 lai kadu saszvanitu jamekle vietas maja lai atrastu, bet LMT kautvai uz lauka vari zvanit bez problemam.

Par to ka Riga nav LMT zona dazas vietas ta ir tiraka melosana. Nezinu varbut jums kads telefons jocigs vai ari vecs, bet man telefons ar 2 sim nem visur LMT zonu.

LMT lai turpina dzivot, bet iesaku ka es izdariju ar tele2 piesleguma karti - sapelesu un izmetu tadu nederigu mantu.