Tele2

Vienmer TELE 2 izcelas ar savu APZAGSANAS MAKSLU!Zelta zvina neviens pakalpojums nedarbojas, nauda tiek kaseta, 0.27 Ls minute, arii atjaunojot nakas zaudet naudu,vispar Tele 2 nevienam izveleties ka mobilo operatoru izveleties nevienam neieiesaku!

N n 08.09.2004

A kas tieshi ZZ nedarbojas??? Balss pasts darbojas, SMS darbojas, paaradresaacija darbojas, numura noteiceejs un liidzsavienojums - darbojas, PAZVANIIT UN PIENJEMT ZVANUS VAR!!! Lietoju ZZ jau 3 gadus un nekad nekaadas probleemas nav bijushas (vieniigi kaadaa Latgales saadzhaa protams zonas nav, bet arii LMT tur nav zonas)

A Andron 24.01.2007

nez, nekas nesako ZZ., viss stradaa. Vismaz man.

E Edgars 31.01.2008

Atvaino - Sandi Grinberg, bet manuprāt, tu ciet vai nu no totāla analfabētisma, vai ir kas daudz, daudz sliktāks. Kā jau te daži rekstija viss darbojas, ja nemāki lasīt, ka UZSKAITES tarifs ir 27sant - ļoti žēl, bet bļaut, ka apzog Tevi, nabadziņu - proti. Bonusu naudiņu laikam arī neskaiti... Fuj-fuj... Palasi moš Ābeci un tad varētu apskatīties ZZ lapu. :D

J Juris 07.02.2008

Sandi,tu izskaties pēc problēmu cilvēka.Tad vienreiz pārstāj tak lietot zivi un iegādājies piem.okarti.Bet noteikti tad arī tur tevi apzags.Tad varbūt tev jāatgriežas vecajos labajos laikos,sāc izmantot pasta baložus.KĀ BAROS,TĀ LIDOS!

J Janekaas 09.10.2008

Atradat, ko izmantot: zz. To tak sen jamet ara! Ja kaut kas nestrada, tas vel nekas, bet, ka tarifi ir neiespejami un pie tam tikla parklajums ir vienkarsi slikts, tas jau nav ok! Es pargaju uz okarti, izvelejos tarifu planu SMUKAIS un runaju visaa LMT tiiklaa par zemakiem tarifiem, neka no zz tele2 tikla un uz zz. Tikla parklajums ir ok! Un LMT piesleguma, okartes un Amigo lietotaju nav mazak kaa Tele2 lietotaju. Isak sakot, visiem iesaku panemt visada veida bukletes par okarti, ieiet okartes majas lapaa www.okarte.lv un iepazities ar okarti! Es esmu loti apmierinats ar okartes sniegtajiem pakalpojumiem un tapec iesaku to visiem, kas grib lietot prieksapmaksas karti! ZZ ir nereali darga, BiFri nav tik darga, bet Bites tikls vel nav tik attistits, ari parklajums sliktas kvalitates... Amigo ari ir dargaka par okarti!

J Janeekaas 17.10.2008

Kad es lietoju zz, man viss it kaa gaja. No kredita zvaniem uz Tele2 un citiem tikliem atnemas 27 sant/min, bet tur tie bonusi... Nekad, atjaunojot zz, es nezaudeju naudu. Tadu dzirdu pirmo reizi. Bija problemas, ka es nevareju sazvanit uz info talruni, bet nauda gan atnemas. Un, ja nezini INFO numuru, tad, noperkot zz, tur ir rakstits numurs tikai... pazvanot uz noradito numuru, man deva citu numuru, uz kuru jazvana. Jega?? Citadak viss ar zz gaja, tikai neapmierinaja cenas un tikla parklajums, tapec pargaju uz okarti

J Janeekaas 17.10.2008

..aa, nu un zuda pedejie santimi no zz kredita mistiskaa kaartaa un respektivi es nevareju padot kadam signalu, ja vajadzeja un beidzas kredita izmantoshanas termins un vajadzeja pirkt jaunu karti. Tas bija.

No Okartes man nekas nezud

J Janeekaas 17.10.2008

Lietoju zz un ne visai biju apmierinats ar tikla parklajumu un cenam, tapec pargaju uz okarti, bet par operatoru darbibu man pretenziju kaa tadu nav, iznemot pedeja laikaa, kad nevareja sazvanit INFO talruni. Gadijas man problemas, kad ne es, ne man nevareja atsutit sms, laikam ari pazvanit nevareja... Zvaniju es uz INFO un man par to pielika kreditaa 1 Ls. Tas liela mera atkarigs no cilveka. Atceros kaa akcijas laikaa, kad vareja jebkura cita operatora numuru iemainit pret zz numuru, man smuka jauna meitene iedeva loti labu numuru, tikai es baidos, ka vinai beigas vareja sanakt sudi...