Tele2

Es vienkaarshi ieniistu sho firmu, kura kjer ne pie kaa vainiigus cilveekus pie vaardiem un pashi samelo ceriibaa ka cilveeks atnaaks un tomeer paarmaksaas apsoliito summu. Dzimshanas diena. 18 gadi. Speciaali zvaniiju un prasiiju par mobilo telefonu uz nomaksu. Man pateica ka divu gadu laikaa jaamaksaa aboneeshanas maksa + pirmaa iemaksa. It kaa jau viss ir ideaali skaidrs. Kaadi sheit var buut paarpratumi? Atnaacu un sieviete "atveera man acis", ka 2 gadu laikaa jaamaksaa arii telefona veertiibu. Lieliski! Dzimshanas diena izbojaata. Reklaamas triks, vinji cer ka cilveeks atnaaks un nospljausies uz tiem liekiem 5 latiem meenesii...

B

Z zan 09.05.2008

Aptuveni pirms gada man sanaaca taada sakersanaas ar TELE 2, ka negribas pat atcereeties. Visas taas probleemas par kuraam te jau citi suudzeejaas vienkopus. 1. Straadaaju uz Briiviibas ielas un darbaa man nebija zonas, taatad no 8-17 nevienam nebiju sasniedzama. 2.Pienaaca reekjins par 2x lielaaku summu kaa parasti par kaut kaadiem mistiskiem pakalpojumiem, kurus es nebiju izmantojusi.3.Taa kaa es sjo reekinu atteicos apmaksaat man telefoonu atsleedza vispaar. 4.Kad zvaniiju uz info katru reizi teica ko citu.
Beidzot neiztureeju uzrakstiiju rakstisku suudziibu uz kuru 1.meenesja laikaa nesanjeemu nekaadu atbildi. Zvaniiju atkal prasiiju, ka gribu personiigi tikties ar kaadu TELE2 atbildiigo personu man pateica, ka tas nav iespeejams un pat pa telefonu mani ne ar vienu nevarot savienot. Viss jaarisisna caur info telefonu.!!!
Kad man meers bija pilns uzrakstiju suudziibu pateereetaju tiesiibu aizsardziibas birojam. Tikai tad beidzot kaads saaka par mani intereseeties. Rakstisku atbildi taa arii nesanjeemu, bet man piezvaniija Tele 2 parstaavis, muusu saruna ilga aptuveni 1 stundu, biju tiesjaam ljoti dusmiiga un sanervozeejusies taapeec izliku visu kas uz sirds. Kaa rezultaataa visu dzudz maz atrisinaaja, bet par vinju klientu palikt gan vairs nav veeleesanaas. Nu jau 1.gadu esmu LMT klients un esmu pilniigi laimiiga par savu izveeli. NAACIET UZ LMT! PILNIIGI CITA ATTIEKSME PRET KLIENTU!

R Rihards 09.05.2008

Cenas arī LMT man rēķins par tādām pašām sarunām kā TELE 2 bija 60 Ls, tele 2, pat pie 30 nav!

K Kams 16.05.2008

Nejauc mazcenas un nomaksas telefonus... Ko citu varu tekt...

I Irina 26.05.2008

Beata Kursisha
-------------------
tam jasno i ponjatno, estj telefoni za kotorie ti plotiw toljko pervij vznos i potom 2 goda ili prosto abonentku esli ne poljzujewsja samim podkljuceniem, ili abonentka nu i pljus skoljko nagovorili.
a estj telefoni uz nomaksu, gde vsje toze samoe toljko eswe v swet kazdij mesjac v tecenii dvuh let nado platitj 2.95 Ls.
esli ne hocew bratj gde nado platitj eswe pljus 2.95 togda viberi sebe telefon gde toljko pervij vznos idjet. i nikakuju polnuju stoimostj telefona ne nado viplacivatj i nikogda ne nado bilo.
poetomu zaloba soverwenno ne obosnovannaja

E Eva 30.06.2008

nu ja kadam problemas ir ar lielajiem rekiniem, tad iesaku nakt uz biznesa pieslegumu, ir daudz izdeviigak!
un par tikla parklajumu nesuudzos!

V Vadim 30.06.2008

По-моему параноя тут много у кого)) Я клиент Теле2 с 2000-го года, и никогда никаких проблем не было ни со счетами, ни с чем. Ну да, покрытие у них может чуток похуже чем у ЛМТ, ну и всё. Со счетами я вообще проблем не понимаю - уже давным давно предлагается отказаться от бумажным счетов и получать счёт на и-мейл ввиде PDF-документа, где помимо счёта ещё и находится полная "распечатка" исходящих звонков, gprs-сеансов и т.д. за месяц, и можно просто всё примерно сверить по той таблице))

V Vadim 30.06.2008

Ну а что касается проблемы топик-стартера, то тут вообще всё ясно. И на сайте Теле2 и в буклетах рекламных явно указано какие-то телефоны просто абоненткой окупаются, а какие "Uz nomaksu" и ясно написано сколько платить за номаксу)) Ну не почитала, не вникла, ну с кем не бывает))

V Vadim 30.06.2008

Да и, зато, Beata Kursisha, может быть вас несколько успокоит тот факт, что у вас телефон на другие сетки не залочен, в отличие от тех, которые просто малоценники без номаксы :)

Y YOYO 30.06.2008

lnt vnk ideaali. Man .. nu jau var teikt pasen bija tas tele2 pieslegums- pilniigs suuds. iebraucu spicee pazuda zona ieeju pagalmaa pazuud zona. Labakais tas, ka telefons man bija jauns, nebojaats. Ar lnt jebkuraa gadijumaa man NEKAD vel nav bijusi NEVIENA problema. visu 6 gadu laika kad esmu bijis klients

Y yoyoo 30.06.2008

es paarteicos LMT*

E esz 02.07.2008

NAKAT UZ BITI UN RUNAJAT VISPAR BEZ MAKSAS!!!NAV KO ZHIDUS BAROT!!!

N nee 22.08.2008

Tu ar visu savu biti lido prom no sejienes. Tele2 ir stabils un uzticams operators. Tas, ka cilveki negrib maksat savus rekinus ir cita lieta,

M Mogilshik 04.11.2008

Man mājās 3 izmanto Tele2 Zelta Zivtiņu, bet es principāli jau 7 gadus izmantiju tikai Amigo(LMT tīkls).Nav bijis neviens gadijums ka man kautkas butu parmaksats! Vieniga kibele ir ar GPRS atslegsanos reizi menesi, bet tas man ir sikums.Galvenais tikla esmu vienmer un starp Amigo abonentiem, ka ari starp LMT un Okartes lietotajiem tarifs ir zems.Ko neteiksu par Tele2 ZZ.

R runatajs 04.11.2008

Man butu viena alga, kas ir un kas nav Tele2. Mani neapmierinaja tas, ka ar zz man nebija zonas vietam pat Rigas centraa, karte nereali rija kreditu un es nevareju izsekot savam kreditam. Bija Amigo, kas toreiz bija letaka par okarti, bet nu tagad esmu okartes lietotajs un nav nekadu problemu. Nav ta dargaka karte, tikla parklajums ir ok... Man bija ari Tele2 pieslegums, nu nav nekaa labaka par zz zonu, jo tas pats tele2 ir!
Amigo man ir neizdevigaks. Uz LMT tiklu 12 santimi, turpreti ar okarti 3.2 santimi man

K kads 04.11.2008

Nee, interesanti gan ir tas, ka loti daudziem, kurus zinu un kuriem ir Tele2 pieslegums, ir vienada rakstura problemas ar rekiniem par mistiskam sarunam. Logiski, ka cilveki maksat par sarunam, kuras nerunaja, negrib maksat. Tele2 ir nekaunigi. Mani jau ari centas pierunat palikt par vinu klientu un dod tjipa kaut kadas atlaides, tikai kapec melot, jo es tak neesmu nekada VIP persona, ka Tele2 man- ipashai personai - pieshkirs atlaides. Meli man riebijas. Kvalitates ari nav. Un reklamas par tiem Bribajiem tarifiem uzreiz var pateikt kada ir minimala menesha maksa

L lina 07.12.2008

nervus jāarstē-sabojāta dzimšanas diena..ha, ha, ha..kas attiecās uz "nav runājuši, nav izmantojuši", es katru dienu pielieku pie vietas desmitiem tādu, var jau draudēt, ka ies tiesā, bet ikkatrs neatkārīgs eksperts atzīs, ka izdrukas ir korektas un ticamas.. tā kā, sakiet narkotikām nē un neatstājiet savus tālruņus bez uraudzības.

A AiZu 06.04.2009

Runājot par kvalitāti, vajag vispirms izpētīt, kuram operatoram ir vislabākais tīkla pārklājums jūsu atrašanās vietā. Runājot par nereāliem rēķiniem, ir operātors kas ļauj internetā pārlūkot jums visas savas sarunas, sms un to izmaksas. Un šis pats operators piedāvā vislētāko priekšapmaksas karti. Es pats, visa mana ģimene, lielākā daļa radinieku nu vēl daži draugi pieslēdzās Bifri(Bite), rezultātā es faktiski runāju tikai par brīvu, bet papildinot karti par 2Ls šī summa pilnīgi pietiek tiem retajiem zvaniem uz citiem operatoriem.

K Krotow 28.05.2009

Ja vairums to, ar kuriem runā, ir ar Tele2 pieslēgumu vai ZZ, tad nav brīnums, ka būs lēti. Tikko sanāk runāt ar visiem operatoriem, ieskaitot LTK, rēķins pieaug zibenīgi :)

K Krotow 28.05.2009

Nav redzēts, ka mazcenas telefonam nebūtu jāatmaksā visa telefona cena. Mazcenas jau tikai tāpēc skaitās, ka tev uzreiz nav jāatdod visa summa, bet to sadala apmaksai pa mēnešiem. Un dzimšanas diena nav attaisnojums.

T Tele2 Sucks! 16.09.2010

Tele2 ir vispretīgākais dienests!!
Tarifi milzīgi, nekādas cieņas pret saviem klientiem!