Tele2

Es nesaprotu tele2 esmu viņu klient jau vairāk kā divus gadus un man nozaga telefonu .Zvanot uz tele2 lai nokontrolē to lietotāju kas viņu tīklā lieto telefonu ar mana telefona imei kodu jo es telefonam neliku aizsardzības kodus un viņu ,lai lietotu nevajag atkodēt. Tikko šo telefonu sāk lietot jebkura persona ir reāli uzzināt telefona patreizējo lietotāju.

S sandis 14.11.2007

Tur jau ta ,,skirba,,, ka TELE-2 NEBLOKE zagtos telefona aparatus, bet tikkai simkartes, viniem nav izdevigi, jo zagto telefonu lietos zaglis un viniem pelna.Piem, UK visi operatori ir izveodojusi vienotu zagto telefonu datu bazi, ja viena tikla nozog telefonu, bloke visos un zaglis Anglija zagto telefonu praktiski nevar izmantot.Vieniigais operators,kas bloke zagtos telefonus ir LMT, par parejiem nekadas zinas nav publiski pieejamas.

L la 18.04.2008

TELE-2 BLOĶĒ zagtos telefonus 100% zinu :)

L Lotars 14.05.2011

No taa ka blokjee - cietushajam vieglaak nepaliek. Ir jaameklee taa zagtaa telefona patreizeejais lietotaajs un jaanoskaidro taa ieguushanas celjsh, liidz nonaakam liidz pasham zaglim.