www.sudzibas.lv Tele2 Slikts internets

Tele2 - Slikts internets

Sveiki!
Mani kaitina problēma ar Tele2 internetu jau kopš janvāra. Man ir skolnieku bezgalīgais internets kurš man gāja pagājušajā gadā visā Latvijā uz 4G, bet tagad man internets iet vai nu uz H vai uz E kas un kad man sāk iet 4G internets viņš man neko nelādē. Pirmo reizi es problēmu novēroju Dārzciemā, Apes novadā un es pirms 3 mēnešiem zvanīju uz Tele2 bojājumu tālruni kur man pateica kad man esot jānomaina kaut kādi iestatījumi un es viņus nomainīju un tad man pateica kad varbūt tavai mājai ir pārāk biezas sienas (šājā mājā es izmantoju 4G internetu apmēram 5 mēnešus kopš es pieslēdzu internetu) vai arī dēļ laikapstākļiem (jā toreiz man gāza lietus kā ar spaiņiem) un man lika gaidīt līdz norims laikapstākļi un es gaidīju... bet tagad visu vasaru ir karsts, saulains bet es nonācis līdz augustam 27 un mans 4G internets tā arī nav atgriezies. Ko man darīt? Es ceru kad ar šo sūdzību es dabūšu savu labo internetu atpakaļ kuru es esu gaidījis vismaz pusgadu.

Atbilde no Tele2 Latvija Pārstāvja atbilde 28.08.2018

Mums žēl par šādu situāciju un esam nosūtījuši ziņojumu lietotājam Markuss Hahha, lai precizētu nepieciešamo informāciju šīs situācijas risināšanai.

MacBeton 08.09.2018

Tele2 neko nejēdz no tehhniskām lietām. Viņi ir parasti pajolīši perekupšiki.
Gribi internetu - pērc Mikrotik SXT LTE un samaksā kādam ar smadzenēm, lai nokonfigurē. Vot i būs tev internec.
Tie tur routermodēmi ko izdala Mele2/Bite/HVZ ir pilnīgi sūdi.