www.sudzibas.lv Tele2 Rēķini un tarifi

Tele2 - Rēķini un tarifi

Ļoti pārsteidz Tele2 attieksme pret saviem klientiem...šodien nejauši ieskatījos Tele 2 mājas lapā un ieraudzīju, ka tas tarifs (Brīvais 7 plus) vairs nemaz neeksistē, bet es par to tik maksāju, kas man sanāk ļoti neizdevīgi un Tele2 nemaz arī netaisījās par to brīdināt. Ja būtu jāmaksā vairāk, tad noteikti kārtējā rēķinā nosūtītu par to informāciju, bet tā nekā. Varēju jau trīs mēnešus maksāt mazākus rēķinus, bet nu nē Tele 2 tik reklamēs savus varoņus un piesaistīs jaunus klientus...

N

H Hugo Djego 21.11.2009

Es izvēlējos 5-to tarifu, neko nesudzos.Nevienam nezvanu un man tikai 5 ls katru menesi jāmaksā.es uztaisiju seb automātisko maksājumu un neko nedaru.nevienam nezvanu un miers.

H Hugo Djego 21.11.2009

Jā, un nevienam nesaku savu nummuru, lai mani neviens netraucē, kad esmu majās.Jo telefonu ar atstāju pastāvīgi mājās.

P pufa 21.11.2009

naf tev tas telefons tad? ja tev nav kur likt 5 ls, uztaisi automātisko maksājumu manā kontā.

H Hugo Djego 21.11.2009

Ir telefons, par kuru jāmaksā.Es jau te teicu, ka ikdiena lietoju darba telefonu, bet maksaju par savējo.

K kikikī 21.11.2009

Tāpēc arī reklamē! Tieši tādā veidā informē, ka ir citas izvēles iespējas, bet Latvijā laikam tā ir. Kamēr ar pirkstu nebakstīs, tikmēr neko nesapratīs un vaimanās vienā laidā visos sociālajos tīklos.

K katja 25.02.2010

no talr.nr.29704265 pinak iszina ka laimests 200ls sarunam tele2
tiklā, bet jazvana esot uz Nr 25551404, bet ka noskaidroju -nummuru piederibu, tas pieder Bitei.
Uzmanieties no krapnieka!

I ivars 21.03.2010