Tele2 - personal

Не так давно перешла на эту станцию. Сказать честно я и раньше о них мало хорошего слышала , но подумала что пересекаться мне с ними особо не придеться тариф 5лат звонки во все сети+интернет- красота. Все-бы и было-бы так славно да вот только счет-то получить я никак не могла. Пришла мне смс-ка дескать ;"не можем отправить счет , адрес э-почты неправельный". Пожала плечами отправила им адрес еще раз при этом немало была удивлена ,как это все остальные со мной связываются. Был уже конец месяца ,счета нет .Звоню им и началось ; пошлите буковку туда ,пошлите две сюда.... Задаю резонный вопрос ,для чего я оставляла э-адрес чтобы сейчас как тинейджер недоразвитый буковки слать . Припирались долго , создалось впечетление что с обычным нариком говорю я ей одно а она как ото сна пробудившись про буковки все лепечет. Такакя-же история была в течении целого месяца с другими операторами,пока попался один нормальный и все за 3 сек сделал как надо и счет выслал и с адресом разобрался и на очередь для беседы с начальством поставил. С начальством встретиться так и не удалось .я думаю никто не собирался давать мне такой возможности, а побеседовать хотелось-бы. Я только потом поняла что надо мной просто стебались и дразнили . хотелось-бы вообще понять по какому принципу там набирают людей, и смотрит-ли вообще кто-нибудь за тем что там происходит или там все развлекаються как умеют.

E

S smīkņa 03.11.2013

Tu tik nesakarīgi raksti, nav brīnums, ka uzņēmuma darbiniekiem ir problēmas ar tevi komunicēt.

Nandia 03.11.2013

1. Nav ko likt ķeburus savā e pasta adresē. Normāli papildus simboli burtiem ir CIPARI UN PUNKTS!!! Nevajag bāzt sazin kādas strīpas, bultas, ķekšus un zvaigznes. Tev liekas, ka e pasta adrese tev normāla, bet e pastu izsūtņu sistēmas ir daudz un dažādas, tāpēc swvu ķeburaino adresātu ir grūtības piesaistīt sistēmai.
2. Gribējāt parunāt ar vadību?!? :))) A varbūt ejat pa taisno pie mūsu Valsts Prezidenta?!?! Tā teikt papļāpāt varēsiet ar viiiisss augstāko personu LV. Tai vadībai nav laika ar jums krāmēties un klausīties jūsu tēzēs un memuariāli izkladzinātos domu rakstos... teksti abās sūdzības par Tele2 un Lattelecom nu debešķīgi :))))) . Nevajag iet kašķi meklēt hn jādara to, ko saka pats operators, nevis kā ietiepīgai piepej sēdēt un teikt, ka sms redz nesūtīs. Nu tad nevajag zvanīt, ja nespēj uztvert nepieciešamās darbības.
3. Kas traucēja mierīgi skatīt savu rēķinu Mans tele2 ?!?!?! Atkal ne tas?!? Dikti gribas ar kādu pa telefonu papļāpāt u līdz tam šefam tikt?!?!? Smieklīgi.
4. Dīvains un konfliktējošs klients sanāk Tele2 un Lattelecom ir pievienojies, jo redz tur sūdzībā par Lattelekom darbinieks vispār neko neesot teicis, bet šeit Tele2 atkal par daudz teicis un ņirgājies. Ak, nabaga firmu darbinieki - tas ir tikai sākums un vēl gandrīz 2 gadi būs jācīnas ar jums un jūsu kasīšanos.