www.sudzibas.lv Tele2 operatoru darbs

Tele2 - operatoru darbs

Atnak puisis no tele2 piedava pariet no zz uz pieslegumu, pierunaja. solija diennakts laika pariet. pec 2 dienam atsledz zz. ielieku pastaviga piesleguma karti, nestrada, zvanot- numurs neeksiste. gaidu pus dienu neka. Zvanu 600, paskaidroju ta un ta, gaidu uz linijas 30min. viss driz stradasot. Nekas nemainas, zvanu atkal, stastu no sakuma, saucu karsu numurus, klienta datus utt. gaidu. nekas nemainas, dzivoju ta gandriz 2 nedelas bez sakariem. znaniju laikam reizes 20 visu laku viens un tas pats. sanemos braukt pie viniem, virs atrada laiku lai aizvestu, man mazi berni nekur netieku.

klientu centra brinas. skatas sistema ja zvaniju daudz, bet ne reizi no 23 reizem neviens operators neesot info nodevis tehniskai dalai. ka vini strada, vajprats. pati esmu cita firma klientu apkalposanas specjalists, ja klients zvanis kaut 100x katru reiz skrienam pie tehniskie spec. Kaut mums tadu situaciju nav.

tad luk meitene KAC sasvanija tehniskos, stundas laika viss stradaja. Pieskira paris menesu atlaidi.

TELE2 ja esat tik visvarenie, tad iemaciet operatorus stradat. Pec sa visa diez vai kadam jus ieteiktu. Tie kas saubijas vai nakt vai ne pie jums, izlema nenakt.!!!! Ta tik turet

G