M McKinley 18.03.2010

Man ir taksafons un nekad nekādu problēmu!

R Rihards 18.03.2010

Ivars
tu gan esi stulbs! SMS rēķinā nav PVN + abonēšana. ja tev jāzina precīzi www.manstele2.lv tur viss ir OK.

R Rihards 18.03.2010

Edgars
ej ar savu taksofonu un jociniem (, )

I ivars 19.03.2010

tev gudriniek nav tiesību saukt mani pa stulbeni pirmkārt, otrkārt nekur tas nav minēts kad sms pasūtot tur nebūs bez pvn.treškār tā starpīa bija uz pusi tā kā tru nekād sakara ar pvn draudzinj, gudriniek...un plus visam man ir brivais 10 tā kā tur vispār nekādu jautājumu!!:)))

R Rihards 19.03.2010

Ivar, briivais 10 noziime ka reeķina tev buus ne mazaak par 10Ls
bet tev toč jāiet www.manstele2.lv un tur visu mieriigi apskatiities. sākumā visu kartiigi izlasi, a peec tam tikai raksti suudziibu

R Rihards 19.03.2010

Ivar, nopeerc taksofonu!!!))) viss buus OK

I ivars 21.03.2010

to jau apzinos kad būs ne mazāk kā 10ls bet problēma jau citur, kad rēķins aug pats no sevis plus man kaut kādas mistiskas sms 10.gab.pa kurām vēl 9.78ls...:)))))))
viss tīrākā krāpšana!!!

F for Ivars 21.03.2010

tev jāzvana uz tele2. izrakstu jāpaskatas. ir tādi King SMS un citi krāpnieki... problēmas ar tiem ir ne tikai Tele2. bite arī

S Sandis 31.08.2010

Zvanot viņiem ir viens cipars
Skatoties Mans Tele 2 cits cipars un uz e-pastu arā savādāks.

Apmaksāju mazāko, un atslēdza, jo esmu parādā! :(

RRRRiebekļi.