www.sudzibas.lv Tele2 Mobilais internets

Tele2 - Mobilais internets

I ' ll let jūs zināt, ka mans pirkums nav pareizi reģistrēts. Es iegādājās otro datoru tele 2 nomaksu un dabūja to ziņu par e-pasta reģistrā, kā ar mājas modema savienojumu, nevis ar mobilo maršrutētāju, kas tika atceltas ar creditreform laikā pirmā iemaksa. Es izmantoju internetu darbā, un man nav pareizi reģistrēties no mobilā interneta operatora, no kura es iegādājos otru ierīci traucē darbu. Šī iemesla dēļ pirmā ierīce neizdevās. Man nav bijis mājas telefons kopš dzimšanas, mūsu veranda, kur es dzīvoju kopš slimnīcas, mājas telefons bija tikai 16 dzīvokļi. Un man ir 16 mēnešu jubileju un 16 dzīvokli man nebija kādreiz dzīvot. Denis

17.12.2019

Компания получила уведомление об этой жалобе

Atbilde no Tele2 Latvija Pārstāvja atbilde 20.12.2019

Gaidām detalizētu informāciju no klienta, kas nepieciešama situācijas risinājumam.

Kolta 17.12.2019

Ko?