www.sudzibas.lv Tele2 Mobilais internets, sakaru kvalitāte

Tele2 - Mobilais internets, sakaru kvalitāte

Rakstìšu skarbi, jau piegriezusies tā Tele2 sakaru kvalitāte, kaut kāds peldošais pārklājums, tad saucamā zona uzrodas tad atkal pazūd, pat lai sarunātos jāskraida un jāmeklē vieta kur neaizpeldēs dižie 4 G viļņi. Vienkārši ZB jau tā jūsu pārklājumu kvalitāte, toties Rìgā esot sasniegs 4,5 G interneta ātrums, reāli laikam sēżot uz raidītāja antenas, jo Juglas ielā pie dzīvnieku patversmes mobilais tele2 internets vienkārši nomirst.

Atbilde no Tele2 Latvija Pārstāvja atbilde 20.09.2017

Izsakām nožēlu par radušos situāciju! Esam nosūtījuši ziņojumu lietotājam Imants Krumins, lai precizētu nepieciešamo informāciju šīs situācijas risināšanai.

"pat lai sarunātos jāskraida un jāmeklē vieta kur neaizpeldēs dižie 4 G viļņi." - sarunām 4G? Cilvēk, tu varbūt arī zālāju ar kombainu pļauj?

S Svētais Gars 20.09.2017

4G netiek izmantots telefona sarunām. 2G un tele2 gadījumā arī 3G (HD voice, ja telefonam ir supports). Nu zinot, ka strojkā cieņā ir CAT telefoni, tad arī tiem pa defaultu ir problēmas ar zonu.

M Macc 21.09.2017

Kāds Tev telefona modelis?