www.sudzibas.lv Tele2 mistisks parāds

Tele2 - mistisks parāds

Neesmu Tele2 abonents jau kopš 2008 gada.Pirms Līgo svētkiem saņēmu pa pastu "Brīdinājumu" no šiem ka man uz 24.05.2011 esot parāds par viņu sniegtajiem pakalpojumiem. Protams brīdinājums kā jau pieņemts ar visām sekām ja nedēļas laikā to nesamaksāšu ar mani nodarbosies parāda piedzinēji.
Zvanu uz Tele2 norādīto tel. un jautāju kas par lietu-man atbild ka - redziet viņiem nez no kurienes uzrādoties ka es neesot norēķinājies par 2008 gada janvāri.7.39 Ls.Es saku lai man sūta kaut kādu informāciju uz papīra un atceļ to samaksas termiņu lai varu iepazīties par ko man jāmaksā. Rēķinu protams atsūtīja pa pastu, bet pats labākais ka jau pa e-pastu 29.06.2011 esmu saņēmis no Creditreform jaunu rēķinu par 17.39 latiem.
Tā lūk, varat iepazīties kā viegli tikt pie naudas. Ar cieņu Jānis.

J

J jānis 01.07.2011

visiem ir grūti laiki, naudas trūkst. Tā var papildināt savu kasi un vēl kādam iedot iespēju nopelnīt!

A Aha 21.09.2011

Mums bija tā pat, 2011.g.jūlijā atsūtīja, ka parāds kopš 2007.gada ap 40LVL, kaut gan vēl joprojām uz šo pašu vārdu ir gan telefons, gan iedeva nomaksas datoru!!! Cik zinu parādniekiem TELE2 vairs neko nedod, kur tad vēl PC uz nomaksu! Bet maksājuma uzdevu neatsūtīja, tikai brīdinājumu un tad uzreiz Creditreform:O Tā kā 2007.g.maksāts tika no SIA konta, kurš sen vairs neeksistē, nevaram pat atrast pierādījumu maksajuma veikšanai, jo ja vēl zinātu datumu kad tas tika veikts, bet nedomāju ka banka baigi meklēs ja palūgsim.