www.sudzibas.lv Tele2 Nekaunīga pārdevēja

TELE2 Klientu apkalpošanas centrs RIMI - Nekaunīga pārdevēja

Šajā apkalpošanas centrā strādā darbinieces, kuras savus klientus nopēta no galvas līdz kājām ar tādiem skatieniem, it kā viņu klienti būtu apdirsušies. Arī attieksme ir drausmīga, bez maz vai ar varu tiek uzspiests pakalpojums.

Nandia 03.11.2013

Jūs esat viens cilvēks?! Katru reizi uz jums skatās kā savādi?! Bet varbūt jūs, sorry, bet tik tiešām izskataties dīvaini?!? Vai tad šāda situācija jums nemaz prātā neienāk?!?
+ jūs tak citā Tele2 sūdzībā un Hesburgera arī, ka jau trešo dienu jums ir caureja. Tad jau sanāk, ka ne velti darbinieki jūs pēta...

A afanasijs88 03.11.2013

Man nav caurejs jau treši dieni!

J ja? 03.11.2013

khe :) apdirsies un tad vēl staigā pa Tele2 un pālī vizinās ar vilcienu, kas ir paša iztēles murgojums. Ko pīpējam?

A afanasijs88 03.11.2013

Es nesu apsdirts ja laps piļsonis.viņu novero visi cilveki tā pirdeveji

J ja? 03.11.2013

hrenovijs Tu esi piļsonis. Brauc labāk uz Angliju, mums šeit tādus nevajag (:

A afanasijs88 03.11.2013

Es nebraust uz angļija, es latīš. dzimes is te. tev nada do jehaj

T tadumtss 04.11.2013

Dzert mazāk vajag ! :D

L Linda 04.11.2013

KULDĪGA PATI par sevi ir negāciju pilsēta.
Tā ir pilsēta kur cilvēks meklē problēmas.
Runājot par RIMI TELE2, TĀ IR TAISNĪBA- tur strādā "sievietes" kas neko citu nemāk kā tikai par katru garāmgājēju gudri muldēt!

а аfanasijs88 04.11.2013

es visim sūkat un sūkat bet nivienam nepatik

J ja? 04.11.2013

tad vrb ļau visiem Tevi dupsēt, tas vrb visiem patiks, bet tikai pagaidi, kad caureja beigsies.

A afanasijs88 05.11.2013

Esmu ar spalvainam padusīm