www.sudzibas.lv Tele2 Jauna telefonu defekts

Tele2 - Jauna telefonu defekts

Теле 2 новый телефон не работает.
Взял в теле 2 телефон. Нету зоны. Иду к ним. Говорят вези ка ты его на Мукусалас.. Там экспертиза. 14 дней. Разве по закону я не могу в течение 14 дней по первой просьбе вернуть товар без всяких экспертиз?

24.09.2019

Atbilde no Tele2 Latvija Pārstāvja atbilde 24.09.2019

Esam sazinājušies ar klientu, lai iegūtu detalizētāku informāciju.

Falconxd 24.09.2019

Только если вы его брали через интернет магазин.

O Otis 24.09.2019

Bet tu tak raksti, ka telefons nestrādā. Protams, ka vajag ekspertīzi veikt, lai vispār saprastu, ka defekts nav tavas vainas dēļ. Kā tad tu tagad iedomājies? Nopirksi trubu, pirmajā dzertiņā viņu noslīcināsi, bet vēl par to naudu atpakaļ prasīsi? Es uzskatu,ka ekspertīze ir pavisam pašsaprotama lieta, it sevišķi, ja pats raksti ,ka ir tāds defekts.

⛔️ 24.09.2019

Забыл в какой стране живешь?

B Bijabuus 30.10.2019

labāk pirkt telefonu internetveikalā,bet vēl labāk pa taisno no izplatītāja.
man ar neveicās ar telefoniem,ne tele2,ne lmt,nopirku no izplatītāja lētāk un darbojas nevainojami. pie kājas visas garantijas,jo reti kad pa garantiju saskrūvē pareizi atpakaļ,tad sākas citas problēmas.