www.sudzibas.lv Tele2 totāls sūds!

Tele2 internets - totāls sūds!

Ar katru dienu paliek arvien lēnāks, nezinu kas tur viņiem notiek, bet 3g tīklā ātrums vairāk par 50 kB sekundē nepaceļas, 3g zonas signāls ir 98% stiprs, kad viņiem zvani šie vervelē par tīkla noslogojumu, bet atvainojiet, kāda man darīšana par jūsu tīklu, esmu samaksājis naudu un vēlos attiecīgu interneta kvalitāti!

K

G gepard 16.01.2011

Pa dienu vēl tā???, bet vakaros ir riktīgi lēns.

Z zinaida 16.01.2011

Otvratiteljnij internet! I dogovor! Poetomu nikuda ne dene6sja!

Z zinaida 16.01.2011

Vse horo6o, spasibo! kak sam? Kak semja? Spal voobcse segodnja?

MacBeton 19.01.2011

Bļed pirmo dienu pamodies? Kur biji pirms pirkšanas? Nopirki noteikti kā baigais spec, nevienam padomu neprasot, vai līdzīgiem lohiem prasot viņu "viedokli". Tagad kad aplauzies nu vaino Tele2.

A A.B. 20.01.2011

Tele 2 ''ekonomē'' uz aparatūras rēķina - mobilajam intenetam nespēj nodrošināt ne 10 % apsolītā ātruma, ne stabilu pieslēgumu.Modems Huawei E 169.Līgums beidzas šī gada februārī.Ja neizdosies no šī ''pakalpojuma'' atbrīvoties mierīgā ceļā, atliek patēretāju tiesību aizsardzības centrs vai sabiedrisko pakalpojumu regulators.Bez Tabu arī varētu palīdzēt nodrošināt plašāku publicitāti._______P.S. atkal uzkāries uz 2G režīma - absolūtais nulles variants.___P.P.S. n-to reizi pārstartēju.Tele 2 - ilgtermiņā tāpat paliksiet zaudētājos!

A Andron Mc 23.01.2011

Nelasiet manus komentārus, esmu pilnīgs idiots un strādāju tele2 par apkopēju.

A annele 01.04.2011

tele 2 ir loti, loti, loti, loti sudigs internets, vissudigakais visa pasaule.

č Čoms 01.04.2011

Annele, pierīko modēmam papildus antenu, varbūt būs uzlabojumi.Man negāja ZZ internets, pēc šī uzlabojuma vairs zona nepazūd, tikai datu apmaiņa ir galīgi maza, internets strādā gliemeža ātrumā, inboxu atver vaļā pēc 5 minūtem.

L lauris 07.04.2011

Pats labākais ko jeb kad esmu lietojis un esmu lietojis gan LMT biroju, gan bites internetu pa 25 Ls/men. viņu kā zobu sāpes lietoju jo viņam bija tendence pašā karstākajā brīdī atslēkties un tā viena seansa laikā kadas 10 varbūt vairāk un tādēļ kad sūtija rēkinu rēķins bija uz 20 lapas pusēm no abām pusēm jo dienā ielogoties vajadzēja ap 80 līdz 120 reizes tas par BITI, bet tele 2 mobilais internets rīgā 'jekavā un valmiera strādā ap 3, 4 mbps bet ja ko no utorenta tad arī labi no 5 mbps un par 8 Ls/men tas ir izdevigi un labi nezinu kādos laukos un ar kādiem kompjiem jūs strādājiet man 8 gadīgs laptops bez baterija un iet kā smērēts

P pipecvisam 07.04.2011

Kaads tur internets... PARODIJA!!!pat telefoniem zonas nav, kaut torni var redzeet!!! Tas tak nav nopietni, taapat kaa Bite un LMT... Vieniigais reaalais mobilais internets tak ir TRIATEL .

T trakas makas 01.01.2023

Šis pats suds tagad notiek ar jobano LMT