Tele2 - Internets

Parak ideals internets dievinu ar to atrumu 500kb/s vispar ideali video 360p , speles vispar paklusesu , iesaku nemt so meslu, cik reizes ir runats vislaik teica lai novieto ruteri pie loga , bet cota ta ari nepamaniju atskiribu starp to jaudigo parklajumu

13.11.2020

Atbilde no Tele2 Latvija Pārstāvja atbilde 14.11.2020

Gaidām detalizētu informāciju no klienta, kas nepieciešama situācijas risinājumam.

J

E exis82 13.11.2020

Ātrums tiešām briesmīgs. Jebkurā vietā. LMT 4g ir daudz stabilāks un labāks.

T Taisnīgums99 13.11.2020

Ja 10 staavu maajaa visi atgrieztu kraanu un tecinaatu uudeni tad spiediens arii kristos.

Tagad ir covid un aarkaartas situaacija, ir normali, ka internets ir leenaaks.

E Eldzis 14.11.2020

Interneta ātrums briesmīgs. Saprotu ka ir covid un visi sēž mājās, bet nu tas nav reāli. No Stīma lādējot spēli 244kb/s.
Pieslēdzu caur draudzenes LMT pieslēgumu notestēt un 5mb/s.
Neticu, ka LMT ir mazāka noslodze ar visu šo grūto laiku.
Dranķis.

T Taisnīgums99 15.11.2020

Protams, ka lmt ir mazaka noslodze, videjais lietotaju vecums ir atskjirigs, trubas lielums, datu plaani u.c faktori.
Turklat ir ljoti daudz vietas, kur ari lmt ir leens, bet citiem operatoriem ir daudz aatraaks.

M mozilla34 10.03.2021

Mums arī tieši tādas pašas problēmas ar Tele2. https://www.sudzibas.lv/tele2/tele2-slikts-nekvalitativs-internets-c2090648#c2092294
Testējot ar LMT priekšapmaksas karti speedtest uzrāda 100-150Mbps. Noslogotajos vakaros 70-90 Mbps, bet šo samazinājumu nevar just, tas tāpat ir pietiekami ātri, ja vienīgi nelejuplādē kaut ko lielu.