Tele2 - Darbs

Neiesaku nevienam šo darba vietu. No sevis tēlo baigo super lsipno kolektīvu, bet pataupa tevi līdz 3mēnešiem, kad izturi pārbaudes laiku, sākas darbs uz izdzīvošanu. Šai iestādei esmu mistiskā veidā samaksājusi 500 eur, sistēmas klūdas dēl. Nevienam neiesaku, sargiet savus nervus

E Esmosejienes 20.02.2018

Tele2

H Hellooo 20.02.2018

Katrs, kas ir aizgājis no turienes pēdējā gada laikā- varētu daudz ko pastāstīt. Darbinieki jau paši sāk man stāstīt pie letes :D

N Nauris 19.03.2018

Jā, patstāvīgi trūkst darbinieku , esošie strādā ļoti daudz virsstundas. Cilvēkiem pēc intervijas nepazvana , kaut sola ka atbilde būs. Bonusu sistēma apgriezta , lai darbinieki nevarētu nopelnīt. Priekšnieki ir id*** , izaugsmes iespēju nav, ja tev ir viedoklis un neesi tups tad ātri izdomās kā no tevis tikt vaļā. Pēdējā laikā ļoti daudz darbinieku ir aizmukuši.

G Gudrinieks 27.03.2018

Klau, nu pastāstiet vairāk kas tur un kā. Visu laiku sludinājumi ar vakancēm, lepni reklamējās, ka draudzīga darba vieta utml.
Pašam negribās iekrist un neļausim tautiešiem iekrist. Dalāmies ar pieredzi !

E Esmosejienes 29.03.2018

Nauris,pateica kā ir. Ja ir savs viedoklis,ātri izdomās ka tikt no Tevis valja.

G Gudrinieks 29.03.2018

Skatos,ka CV onlinē Tele divi visu laiku kādas 10 vakances, pārsvarā veikaliņu tirgotāji. LMT reti meklē darbiniekus. Hmm, laikam kadru mainība diezgan abnormāla.

D darbiiinieeks23 20.07.2018

Pati esmu tele2 darbiniece, nezinu kā ir veikalu darbiniekiem, bet es strādāju zvanu birojā ( arī ar pārdošanu nodarbojos) , ne par darbu, ne par kolēģiem, ne vadītājiem nesūdzos, visi tiešām ir atsaucīgi cilvēki, jaunajiem darbiniekiem palīdz, skaidro, ja arī rodas problēmas ar klientiem viss tiek cilvēcīgi izrunāts bez pārmetumiem, tā kā darba vieta laba, tas jau laikam kā kurš šo attieksmi no citiem uztver , viennozīmīgi iesaku mēģināt darbu tele2 !:)

Pacco_al 22.02.2018

Paldies par info, Es biju labākās domās par šo uzņēmumu, bet laikam jau visur tā ir ka latvieši ir vagaru tauta un izdzen savus līdzcilvēkus no saules lēkta līdz pat rietam, bez jeb kādiem sirdapziņas pārmetumiem ar vārdiem - nekas personīgs, tikai bizness.

E Esmosejienes 29.03.2018

Ja velies,dzivot darbā, neizteikt savas domas,klusēt, un visam piekrist, tad droši ej uz šo iestādi. Ja tomēr sevi cieni,tad šī nebūs riktīgā vieta

N Nauris 29.03.2018

Kādreiz Tele2 darbinieki saņēma 1000-1500 eiro uz rokas, tagad tādu ciparu nav. Nāk mistiskie slepenie pircēji, kuri tevi vērtē pēc kautkādiem mistiskiem kritērijiem. Cilvēkam kurš vienkārši ienāk veikalā jāpiedāvā viss preču sortiments. Patstāvīgas virsstundas ( maksā reizi 3 mēnešos)
Izaugsmes iespējas - 0 , ja vien nelien dibenā priekšniekiem. Nu vienvārdsakot visi normālie ir aizgājuši. No plusiem - veselības apdrošināšana, apmaksātas virsstundas.
Mīnusi - nogriezta alga, patstāvīgi trūkst darbinieku , reģionālās vadītājas ir žurkas ar kompleksiem, ļoti garas darba stundas un slepenie pircēji.

S Sūdzībux 29.03.2018

Tas ir kārtīgs čūsku kambaris. Reģionālās vadītājas ar savu virsvadītāju (ģenerālo čūsku) vienmēr bija "laipni gaidītas" veikalā uz kontroli. Vai nu klanies, smaidi un runā kā viņām patīk, vai arī esi brīvs. Plāni vispār bija kaut kāds kosmoss, kas sastāvēja no kādiem 1000 rādītājiem + slepenie pircēji un citas represijas. RĪgas ofiss tikai izdomā jaunas metodes (plānu kombinācijas, vērtēšanas metodes utt) Kadru mainība ir vnk mežonīga, kamēr kāds sāk kaut ko saprast un kolēģiem paliek vieglāk, kāds jau atkal dodas prom.

H Hellooo 07.06.2018

Nauri - man pagājšgad Dolē darbinieks (vai -ce neteikšu, lai nenodotu), teica, ka ārpus Rīgas netālā pilsētā vienlaikus vesela komanda (3cilv.) Uzrakstījuši atlūgumus un aizgājuši. Tā ir taisnība (jautāju, jo acīmredzami zini daudz)?

Kas tā par vardarbību tur pret darbiniekiem notiek?!

N Nauris 08.06.2018

Nu jau vairāk kā gadu nestrādāju tajā midzenī. nevarēšu pateikt taisnība vai nē.

E Esmosejienes 08.06.2018

Par Ogri ir taisnība, aizgāja visi vienā reizē.

H Hellooo 09.06.2018

Nu jā, par tevis minēto algas apmēru, kur tas ir redzēts, ka mazais mirstīgais darbinieks ceļ ārā vairāk, kā vadība.

Brīnos, kā nav aizgājuši daži dinozauri.

E Esmosejienes 31.03.2018

Es jūtos pilnīgi tāpat,kā Jūs rakstiet.