www.sudzibas.lv Tele2 Bojājums, vai nokalusās?

Tele2 - Bojājums, vai nokalusās?

Izlēmām pāriet uz Tele2 no Zz ar savu numuru. Uz pieslēgumu.Viss bija kārtībā, ielikam sim karti, viss darbojas. Tātad piezvanījam paziņam, papļāpajam un nolikam klausuli. Pēc brīža uz telefona bija redzāma , ka notiek saruna jau divas minūtes uz kādu svešo numuru. Bija doma, ka aizmirsam nolikt klausuli, bet kad paklausijamies telefonā, varēja dzirdēt divu sieviešu sarunu! Svešo sieviešu. Tad vēlāk atnāca izziņa ne pa tēmu mums no tā paša numura. Tad zvana šīs numurs un tēvs atbildēja, sieviete prasija pie klausules otro sieviete pēc vārda,kura mums pat paziņā nav.Sieviete arī nobijās, ka kāds vīrietis atbildēja, nevāreja saprāsts, kas par lietu, sākā nedaudz tā kā stresot. Tētis nolika klausuli. Kas tas bija? Bojājums? Kā var tagad zināt, ka tevi neviens neklausas un telefons pats nesāks kaut ko darīt? Es pati daudzus gadus izmantoju tele2 , man tā nebija. Tagad rodas jautājumi par to visu

07.11.2018

Atbilde no Tele2 Latvija Pārstāvja atbilde 07.11.2018

Gaidām atbildi no klienta.

F

really? 07.11.2018

Tiesaam traki, ka tik kaads jusu slepeno borsca recepti nenoklausas!