www.sudzibas.lv Tele2 "ātrais" mobilais internets

Tele2 - "ātrais" mobilais internets

Esmu tele2 mobilā interneta lietotājs. Līdz šim nesūdzējos - nekāds diži ātrais, salīdzinot ar citiem nebija, bet iztikt varēja. Bet kopš tika palaista reklāma par ātrāko internetu, tā tas palika arvien lēnāks un lēnāks, līdz var teikt ka šobrīd tikpat kā vispār nav - jo 0,25 - 0,54 Mbps īsti nevar par tādu saukt. Vērsos pie Tele2 trīs reizes. Visas trīs mani pasūtīja paskaidrojot ka atsevišķos laika posmos tā varētu būt. Man gan tie posmi ir cauru diennakti aptuveni vienādi "ātri". Paskaidroja arī ka šobrīd kompānijai līdzekļu neesot lai ko tuvākajā laikā lietas labā darītu. Uz jautājumu - kāpēc tā jāmelo par ātrāko internetu? - atsūtīja kādas pētījumu kompānijas veiktā pētījuma saiti. Smieklīgi - vai ne?! :D Iesaku uz priekšdienām padomāt vai izvēlēties tādas kompānijas pakalpojumus, kurai nav līdzekļu lai nodrošinātu kvalitatīvu pakalpojumu.

Atbilde no Tele2 Latvija Pārstāvja atbilde 29.07.2018

Labdien! Saņēmām Jūsu sūdzību. Lūdzu, atsūtiet sava minētā telefona numuru, lai varam pārbaudīt visu nepieciešamo informāciju un rast vispiemērotāko risinājumu.

Atbilde no Tele2 Latvija Pārstāvja atbilde 29.07.2018

Gaidām detalizētu informāciju no klienta, kas nepieciešama situācijas risinājumam.

Papildināts Aigars 30.07.2018

Labdien! Kur man sūtīt informāciju? Esmu jūsu klients caur ViaSat - varu aizsūtīt tikai sim kartes numuru.

A Aigars 29.07.2018

Tele2 mobilais internets

T Tomass Pētersons 29.07.2018

Ja nemaldos, tad līgumā ir jābūt atrunātam minimālajam interneta ātrumam. Ja Tele2 neievēro/nevar nodrošināt šo ātrumu, tad Tev ir visas tiesības vērsties PTAC.

T Tomass Pētersons 29.07.2018

Pirms pļurksti, izlasi līgumu - https://www.tele2.lv/ligumi-un-noteikumi/

9.4. TELE2 nodrošina pakešdatu bezvadu interneta pārraides minimālo augšupielādes un lejupielādes ātrumu no galalietotāja pieslēguma punkta līdz TELE2 izmantotajam interneta pieslēguma punktam ne mazāk par 9.6 kbit/s šaurjoslas interneta pārraidei un 256 kbit/s platjoslas interneta pārraidei

Protams, nav tas minimālais ātrums liels, bet punkts līgumā IR.

A Aigars 30.07.2018

Diemžēl manā gadījumā tas neder, jo pagaidām mērot sanāk tajos iekļauties. Tie gan mūsdienās nozīmē to pašu kas vispār nav, jo lai vienu fotogrāfiju apskatītu netā ir jāgaida gandrīz minūti. Stulbi, ka man ir laika līgums - tā noteikti pats atteiktos un lai iet bekot ar šādu netu. :(

A Aigars 03.08.2018

Viss. Lieta darīta - atteicos no Tele2 mājas interneta. LMT internets salīdzinot ar iepriekšminēto ir vienkārši raķete.

R Rūdolfs 24.09.2018

LMT Rūteri ir slikti, man bija 0,001 MBPs, pārgāju uz Tele2 , nekā labāka nebija.
LMT Mobilie dati.. cepuri nost, tie gan ir ātri.

A Aigars 24.09.2018

Rūters diezin vai būs pie vainas, jo tas modelis kā pie tele2 tā pie lmt viens un tas pats - Huawei E5186s

R Rūdolfs 29.09.2018

Kāds ātrums tev ir LMT?

A Aigars 30.09.2018

Konkrētā brīdī 56/32 Mbit/s, bet tā vidēji 30 līdz 50 Mbit/s download, 10 līdz 30 upload

A Aigars 17.08.2022

Izskatās ka Tele2 vēl joprojām nespēj nodrošināt pienācīgu internetu klientiem. Kopš manas problēmas ar viņu lēno internetu nu jau ir pagājuši 4 gadi. Un kā jūs domājat, kas ir mainījies? Nē! Tagad kaimiņš iekritis. Šodien izmērot interneta ātrumu viņam, tas bija 0,5 Mbps. Tā pat kā man 4 gadus atpakaļ. Tāds interneta ātrums bija tikai iezvanpieejas laikā, kad internets vispār parādījās LV. Vai tiešām Tele2 ir tik nabadzīgs ka nespēj uzstādīt vēl kādu torni Saulkrastos?! Viņiem ir labi zināms ka vasaras sezonā Saulkrastos sabrauc liela Rigas daļa vasarnieku.