www.sudzibas.lv Tele2 ATKLATA NIRGASANAS UN KLIENTA IGNORESANA!!

Tele2 - ATKLATA NIRGASANAS UN KLIENTA IGNORESANA!!

Tika nolemts lauzt ligumu ar TELE2 par pakalpojumu izmantosanu, par cik vairs neatrodos Latvija.
Ar ilgam pulem tika atrasts attieciigais e-pasts [slēpt]@tele2.lv, uz kura tika nosutits jautajums kas butu jadara lietas labaa. Pirma vestule noutita menesa pirmaja datuma, atbilde tika sanjemta pec 6 dienam, ka, lai lauztu ligumu, citeeju no orginala :
" Lai atsleghtu numuru, Jums ir jaiemaksa ligumsods - ta ka ir saistibas ar lizinga telefonu lidz 13/03/2011, bus jaiemaksa ka avansa maskajums sis sods. Ligumsods sastav 2, 95 +2.50 Ls x atlikuso menesu skaits (7men.), summa - 38.15 Ls.
Pec maksajum veiksanas sutiet iesniegumu par atselgsanos pa faksu 67060528 vai uz meilu [slēpt]@tele.lv. Obligats noteikums ir klienta paraksts. " .
Atsaucoties uz so e-pastu, 16.09.2010 veicu maksajumu un ari attiecigi noformeju iesniegumu. Izsutiju so e-pastu ar pielikumiem uz kuru sanemu automatisko atbildi, ka vestule tika sanemta.

UN, un SOMENES ES SANJEMU KARTEJO REKINU ! Summa nav liela, jo nelietoju ne Nr ne TELE2. Ari nevelos, ari atgriezosties LV neizmatosu si uznjemuma pakalpojumus.
Zvaniju uz Tele 2 67060069, savienoja ar vienu operatori, kurai pat velesanas nebija neko skaidrot ne ko darit un lai nebutu nekas jarisina un jadara uzliek gaidisanas rezimu ka visi opretori ir aiznemti. Nosutiju attakal e-pastu ar jautajumu kada sakara tiek ignorets mans iesniegums par liguma lausanu utt.
Jautaajums - ko darit, kaa rikoties ? Jo pienjemu, ka nakamo menesi atkal tiks piestadits rekins no zila gaisa! Vai taa nav TELE2 patvala, klientu piespiedu noturesana un naudas izpiesana ??

B

A annele 06.10.2010

ir:(

Z Zane 06.10.2010

Droši vien iesniegums nebija parakstīts, ja sūtījāt to e-pastā, piemēram. Jābūt vai nu drošam e-parakstam, sūtot ar e-pastu vai pašrocīgam parakstam, sūtot pa pastu. Citādi iesnieguma nav juridiska spēka. P.S. Neesmu no Tele2.

D Dzintars 06.10.2010

Nebrinies, ka pec pusgada tev atnaks vestule no paradu piedzineju firmas, ka esi parada piem.3.01Ls +paradu piedzinas izdevumi 6.30Ls!
Man ta bij ar Biti, tapat pirms term.lauzu ligumu un maksaju soda naudu, a pec tam izradas, ka kaut kads ped.men nebij maksats!Galvenais, ka pati Bite man nekadu rekinu nebij sutijusi!

W wow 07.10.2010

Man tiesi ta pat ar piedzinju bij tikai tele2, ari rekinu ar uguni nevareja sadzit roka un cik palasa diezgan daudz domubiedru saja jautajuma, noteikti zinu tikai to ka ar so nozelojamo pakalpojumu sniedzeju vairs nekad nevelos nekadas saistibas un ari citiem neieteiktu..

K katjux 09.10.2010

Varbut Jums atnaca pedejais rekins ar parrekinu?

E es 11.10.2010

pašam tā bija ar ltk, skaidrojums par pēdējo summu ļoti vienkārš. soda naudu nosauc uz konkrēto datumu. kamēr maksā un nauda ienāk, veidojās kavējums, par kuru piestāda jaunu soda naudu. un tā bija, cik atceros, 2 vai 3 mēnešus. nosplāvos un tās kapeikas samaksāju, lai tik tikt no viņiem vaļā.

R Railands 03.05.2013

Tieši tas pats, atteicos no tele2, samaksāju 3Ls, par to, ka paturu numuru un kkāds neliels sodiņš, tas būtu sīkums, atteicos tādēl, ka patstāvīgi kartei stāvot mājās un nezvanot nevienam, rēķins nāca nevis 3 Ls, kā norādīts līgumā, bet 3, 84Ls, 4, 70Ls utt., tikai ne 3Ls. Visādi mistiski zvani no telefona, no kura nemaz nevar pat pazvanīt (nobloķēts) 6:43 no rīta fiksēts zvans 1.20min ilgumā uz LMT tīklu un tam līdzīgi. Aprīļa sākumā atteicos no tele2, nākamajā dienā karti nobloķēja un viņa vairs nebīja derīga, pēdējā fiksētā summa bija 0, 17 sant., šodien gāju pieteikties uz tarifu Nr.5, jo tur uz visiem tīkliem neierobežoti zvani un sms, tātad nolēmu, ka tur nebūs tādi joki ar mistiskiem zvaniem un pārmaksām, pazīstamie saka, ka 5Ls un ne vairāk, taka tas būtu ok, bet neesot Man apmaksāts pēdējais rēķins, Es viņai saku, ka Man rēķins vēl nav atnācis un tos 17 sant. varu kaut tagad samaksāt, un atbilde bīja nedaudz šokējoša, 17 sant. vietā, par karti, kura jau mēnesi ir anulēta Man jāmaksa 5Ls, radās jaut., par ko!? Bet darbiniece nemācēja pat atbildēt...