Tele2 - Ārprāc

Labdien!

Gribu brīdināt visus, neejiet uz Tele2! Tas ir ārprāc. Esmu bijusi tur kliente jau gadiem, beidzot nervi to neizturēja un pārgāju uz LMT. Ja arī šai iestādei ir dārgāk par latu, tad kopsummā Jums sanāks lētāk! Tele2 šmauc, šmauc uz minūtēm un uz summām. Apkalpošana ir briesmīga, viens operators runā vienu, otrs ko citu. Aizgāju pieslēgt mana ģimene, nomainīju 2 numurus no zivtiņām uz pieslēgumu, ak tu manu brīnumu, pēc mēneša zvanu, nekāda mana ģimene man nav pieslēgta!!! Prieks kur tu rodies!
Neticiet viņu lētajām cenām, tās ir dārgākas nekā domājat, jo krāps uz katra soļa!!!

A Anna 09.07.2010

Izklausās murgaini un nepamatoti. Man par LMT ir daudz vairāk sakāms bet tas jau ir cits stāsts. Tas ka Tele2 ir mans glābiņš no LMT tas ir fakts cik cilvēku tik viedokļu.

L Lita 11.07.2010

Arī esmu Tele 2 ilggadēja kliente un viss kārtībā, tāpēc nepūt ziloni, ej un noskaidro pirms ko raksti.

V vienalga 12.07.2010

tieši tā.. ko te iespringsti [slēpt]@.. kāds cilvēks nokļūdījies pieslēdzot numuru, ak tu šausmas.. aizej kā cilvēks pasaki un tev kompensēs visus zaudējumus un vēl tvainosies.. neskaitāmas reizes ar tādām lietām dzīvē esmu saskāries, jāmāk tik atrisināt nevis psihot.. tā ir ar tiem santīmu pisējiem