www.sudzibas.lv Tele2 Apkalpošanas kvalitāte

Tele2, T/c Damme - Apkalpošanas kvalitāte

Здравствуете. В последнее время пришлось несколько раз заходить в центр обслуживания теле 2 в Даммэ. Неоднократно очень неприятное отношение к клиенту, особенно к людям пожилого возраста. Работницы ведут себя грубо, нетерпеливо и вызывающе. Там у них есть девушка практикантка, я видела как постоянные работницы в ее адрес высказывают унизительные реплики, жесты при клиентах. Поверьте, людям неприятно. Атмосфера, мягко говоря, неприятная. Если работницам нет настроения, пусть не отыгрываются на клиентов и практикантку. Неприятно.

21.09.2019

Atbilde no Tele2 Latvija Pārstāvja atbilde 22.09.2019

Esam sazinājušies ar klientu.

O Otis 22.09.2019

Garastāvoklis, un citas līdzīgas problēmas... tas nav profesionālisms... Nespēj izslēgt sevī iekšējo personīgo problēmu pūķi, tad apkalpošana nav tavs darbs un vide. Slānīt praktikantu vai jebkuru citu klietnu klātbūtnē, ne tikai neprofesionālisms, bet gan jau kāds psihologs šo to par personu varētu pateikt.

Tas ,ka darba tirgus ir kāds ir, tam ir jāpiekrīt, un tāpēc arī pieņem darbā to ,kas pirmais atskrien, jo pa lielam jau neviens tur tā neskrien.

Visa pamatā ir darbinieku atlase, apmācības.. nekad mūžīgi īgnai govij neiemācīsi kā cienīt citus ;)