www.sudzibas.lv Tele2 SLikta uzveramība

Tele 2 - SLikta uzveramība

Man ir biznes pieslēgums it kā ērti jo lēti, bet ko līdz ērtums ja praktiski no laukiem nav iespējams sazvanīt kādu personu ar TELE 2 kādu pērsonu.Jāstaigā pa lauku kā mīnmeklētājs lai atrastu zonu, bet ja atradi nav garantijas ka sarunas laikā zona nepazudīs.Saprastu ja es būtu kaut kur mežā vai gravā, bet uz līdzena lauka un es atrodos nepilnu km no Veclaicenes šosejas un 3km pie Ieriķiem, tāpat zonas uztveršana ir apgrūtinoša.
Man telefons ar TELE 2 pieslēgumu mājās kā nenozīmīgas suvenīrs kam nav lietderiga pielietojuma.

J

N navsvarigi 10.11.2008

Par letu naudu tikai siers pelu slazdaa... Nav nekads noslepums, ka gan Tele2, gan Bite zona laukos, pat ari vietam Rigaa, ir slikta. Es agrak lietoju zz, bija man tele2 pieslegums, februari pargaju uz okarti un pec okartes lietoshanas ar tas kvalitativo tikla parklajumu, visi tie Tele2 un Bite liekas riktiga "derevnja" uz okartes fona. Starpiba ir loti liela... Iesaku karti, kas darbojas LMT tiklaa!

N navsvarigi 10.11.2008

Pats interesantakais, ka man Jelgavas centraa raustijas Tele2 zona un gadijas taa, ka partruka saruna del taa, ka Jelgavas centra man pazud zona! Es zvaniju uz Tele2, teicu viniem, ka ir tada problema, bet no taa jau nekas nemainijas... Vini pateicas man, ka es informeju un ar to viss beidzas. Ne tik sen eksperimenta pec telefona ieliku zz. Zona kaa raustijas taa ari tagad raustas un kops briza, kad es viniem pazinjoju par problemam ar tikla parklajumu Jelgavas centraa, pagaja vairaki meneshi!

P Pariize 10.11.2008

Pie manas mammas, lai piezvanītu uz Tele2 ir jākāpj pie loga uz galda un jātur telefons augšā, turklāt vēl uz pirkstu galiem stāvot:)
tāpēc man vairs nav Tele2

Pariize :)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

N ninja 10.11.2008

diemzel ka ilggadeja un uzticiga tele2 kliente varu atzit, ka tele2 biznes pakalpojumi ir vnk graujosi. un ar to ir saskarusies visi mani radi, draugi, pazinas, kam uznemuma izmanto sos biznesa sakarus..:-/

B beibe 10.11.2008

es laikam esmu riktigais veiksminieks, lietoju tele2 pakalpojumus jau kadus 10 gadus, kad vel nesaucas tele2 sen sen sen, un neatceros vispar ka butu bijusas kadas problemas.Es protams nerunaju par pirmajiem gadiem, bet tadiem realiem pedejiem 3-5 gadiem, kurus es ari atceros.
Protams, zona sad tad pieklibo, bet nav jau tik traki. Varbut tadel, ka esmu ridziniece un jurmalniece, reti izbraucu talak. Vienigais, kas nepatik-biezi esot arzemes man nestrada. Mani var sazvanit un atsutit sms, bet es pati piezvaniit nevaru.
Bet taa un reekini mazi, un nekadas vainas :) lietoju gan ka fiziska persona, un otrs ir biznesa tele2 telefons. Par abiem kopa menesi vairak par 30ls parasti nav, kaut gan loti daudz runaju!!! :)

L Liene 26.01.2009

Ir cilvēki, kam vienmēr ir problēmas. Man, cik gadus lietoju, nekad nav bijis kaut kas traks. Protams, tas viss telekomunikācija un tehnika, šad tad viss-kas var notikt. Kaut kas var nobrukt. Bet ja man neies internets kādas 10 min, es tiešam nezvanīšu un nelamāšos... Ja jums ir sakaru traucējumi kādā konkrētā vietā, zvaniet uz Tele2 info un informējiet! Ja jūs te raudāsiet, tas jums nepalīdzēs. Ja informēsiet, vismaz varēs pārbaudīt kas pie vainas un kaut kā līdzēt. Protams, info dienestā strādā dažādi cilvēki, bet kas nemēģina kaut ko darīt savā labā, tad pats vainīgs. Ja traucējumi ir visur, tad gan es ieteiktu pārbaudīt čipu, iespējams kāds defekts...

N navsvarigi 19.03.2009

Liene, nez kapec man ar Okarti tadu problemu kaa ar T2 nekad nav bijis? Nezini kapec?? Pec tevis rakstita iznak, ka diezgan daudziem cilvekiem, kuri lieto zz vai T2 pieslegumu, ir problemas ar chipiem. Diezgan interesanti! Nez kapec Okartes, Amigo un LMT piesleguma chipiem problemu nav

S Sandris 28.11.2010

Es lietoju ZZ, un zona te pēkšņi ir 5 stabiņi, tad pēkšņi nokrīt uz 1 stabiņa un tā ik pa laikam, vienreiz visu dienu internets vilkās, arī pat vēlu vakarā, citreiz pad nav pieejams līdz 1 stundai, Es vairāk no ZZ eju internetā, tapēc esmu tik sliktās domās par Tele2, labi ka vēl nenovelk par tik sūdīgu internetu naudu, pat youtube video nevar normāli paskatīties, visu laiku attēls gļuko un apstājas, tad kautkādas jocīgas skaņas ir, bet on Okartes tādu problēmu nav, arī zona LMT ir daudz labāka par Tele2! Nez kur Tele2 būvē tās 180 jaunas bāzes stacijas, kā viņi stāsta reklāmā, bet sakari tāpat nepaliek labāki!

R ruks 14.04.2011

Man ir teļu nets mobilais Kas ir pilnīgs Mēsls zonas reti kur un ātrums ir no 4-17 min ver vaļā vienu mājas lapu dzīvoju pie T.C. Spice ne jau kaut kur čuhņā, bet šie atbild mums viss kārtībā ej dimbā, a ko tu mums vari padarīt mēs jau Sbiedrisko atteicību komisiju konkrēti Bunkšu jau sen esam nopirkuši kas mums ko var padarīt un patērētāju Vītoliņa jau sen būvē ceturto māju, par kādu kvalitāti te var runāt. Ja esam aunu bars un iegādājamies to visu, paši vainīgi

Tērēts 28.12.2013

Man viss apmierina Tele2