www.sudzibas.lv Tele2 Mobilais internets

Tele 2 - Mobilais internets

Septembra pašās beigās noslēdzu līgumu ar Tele 2 un sāku lietot mobilo internetu, datu plāns ''Klasiskais'', maksa 15, 38 ls mēnesī bez ierobežojumiem lejuplādēto datu apjomā. Oktobra pirmajā nedeļā saņēmu rēķinu par septembri, (tur bija viena diena). Rēķins 77, 85!!! Un man atslēdz internetu, jo pārsniegts kredītlimits 35 ls. Nākošajā dienā aizgāju uz Tele 2 klientu apkalpošanas nodaļu. Viņi sazinājās ar atbildīgajām personām, solija ka tuvākajās dienās pazvaanīs. Nepazvanija. Internets jorojām nebija pieslēgs. Gāju atkal uz klientu apkalpošanas centru. Tur darbiniece atkal sazinājās ar atbildīgajiem. Izrādās ka problēma reģistrēta par to vienu septembra dienu un par oktobri joprojām es esot pārsniedzis atļauto kredītlimitu 35 ls, tādēļ internets bija joprojām atslēgts bet solija pieslēgt pēc 4 stundām kas arī tika izdarīts. Iespaids, ka tur strādā nemākulīgi darbinieki, kas nemāk operatīvi atrisināt problēmas, jo internets man patiešām bija vajadzīgs tajā brīdī. It kā man nebūtu ko darīt, kā tērēt savu laiku braukājot uz Tele2 apkalpošanas centriem. Kā arī otra problēma- dzīvoju Rīgas centrā, man ir 3G pārklājums, bet internets bieži ''raustās'' un mēdz pazust. Katrā ziņā esmu NEAPMIERINĀTS ar Tele 2 mobilo internetu, jo nav pat pagājis mēnesis, bet man visu laiku ir problēmas ar internetu.

A Andrejs 19.10.2009

Kaa tev interneta kvalitate?

L lauris 19.10.2009

Rigas centra nemt bezvadu inetu, tu gan esi mazohists, panem kadu parasto provaideri un pielec ruteri, bus letak un droshak

R Ruffiks 27.10.2009

hmmmm isti nesapratu kads tur krediitlimits, jo tev ir fikseetaa maksa par menesi ar neierobezhoto apjomu!
Nu bet i-neta kvalitaate ir totaalaa dirsaa, diemzheel man nav izveles jo dzivoju pieriigaa kur kabeljinternets nav pieejams, bet nu dziivot centraa un lietot shito suudu tas ir tas pats kas dziivot mezhaa un pirkt malku!

V vienalga 28.07.2010

Muļķis. Tele2 taču nekad neiet internets, nav pat vērts rakstīt. Noplēš tādu naudu, ka ārprāts. LMT, Bite.