www.sudzibas.lv Tele2 Meteorīts

Tele 2 - Meteorīts

Pieteicos uz tarifu Meteorīts 29.11.2009., lai noslēgtu līgumu par Ls 4. Tele 2 solīja ar mani sazināties 24 stundu laikā. Tagad jau ir 10.12.2009 un ziņu joprojām neesmu saņēmusi. Mēģinu sazvanīt uz viņu informatīvo tālruni. Nav jau spēka klausīties to mūziku. Kopumā esmu jau noklausījuies jau vairāk kā 30 minūtes, bet neviens neceļ. Kaut kāds ārprāts. Nekad neticiet Tele 2 un viņu mārketinga trikiem. Tāāādi solījumi un tikai negatīvas emocijas no manas puses.

V

B Baņkieris 10.12.2009

Ha, ha, ha!
Tā jums haļavščikiem vajag! Te taču zīdainim ir skaidrs, ka Tele2 "sagrāba" tik daudz klientu, ka nav spējīgi visus apkalpot noteiktā termiņā! Tas jau liek uzmanīties, jo kā visiem zināms-solīts makā nekrīt, turklāt Tele2 sagrābās tik daudz klientu ar šīm akcijām, ka tagad sāks kārties viņu tīkls, jo nebūs spējīgs "pavilkt" šito masu!
Un tīkls viņiem nu nemaz nav tas labākais, kā viņi reklamē! Ir daudzas vietas, kur tele2 tīkls strādā vāji un telpās vispār zona pazūd! Nevajag meklēt Latvijas nostūros, tādas vietas ir tepat Rīgas rajonā, par 3G tīklu nemaz nerunājot!

Nu ja, visādām muļķībām nauda ir, bet tīkla uzlabošanai trūkst!
Ļoti jēla kompānija!
Kārtējo reizi pārliecinos par to un priecājos, ka neesmu viņu klients!

A Aiga 14.12.2009

Es jau 6 gadus maksāju 3, 60/mēn. un runāju par brīvu, bet pie cita operatora :P

K klients 14.01.2010

Es arī pieteicos "Meteorītam" par 4ls, solīja sazināties 10 dienu laikā, kas, protams, nenotika. Tad devos uz tuvāko Tele2 kantori t/c Mols, kur mani apkalpoja "īpaši" laipni - izrādījās, ka līgums bijis nepareizi sastādīts (kā rezultāta man bija palikusi neaktīva sim karte), gribēja, lai maksāju 10ls, jo it kā esmu kredītreformā(lai gan man nav neviens kredīts nekad ņemts). Beigās, protams, izrādījās, ka man taisnība. Darbiniece bija nelaipna, ne smaida, ne pieklājības, kad gribēju vairāk uzzināt informāciju par šo pieslēgumu, atbildēja kaut ko neskaidru.
Pašās beigās pieslēdzu, un viss ok, 4ls mēnesī, vienīgi nepatika pret t/c Mola darbinieces neizdarību un attieksme, jo, ja viņai nepatīk savs darbs, tad lai iet prom, jo citi raujas uz pusēm, lai atrastu darbu.
P.S. t/c Riga Plaza - Tele2 darbinieki ir ļoti laipni un pretimnākoši.

Z Zhaba 25.01.2010

Shodien ir 25.01.2010...pieteicos "superiigaijam" meteoritam 29.11.2009...man nav piesleegts vee jo projaam!!! Normaali tempi TELE2! Ka liidz zemes centram izrakties ta nakts laikaa...