www.sudzibas.lv Tele2 Slikts serviss

Tele2 - Slikts serviss

Iegāju tele2 klientu apkalpošanas centra, kurš atrodas Maxima, Saharova iela 20a, sūdzējos par telefonu just5 blaster mini, izskaidroju lietas būtību, teicu ka mani nedzird tie kuriem es zvanu un man vismaz vajag ieslēgt-izslēgt telefonu lai tas kādu laiku normāli darbotos!!! Teicu ka batareja netur un ir problēmas ar wi-fi pieslēgšanas, meitene kas tur sēdēja teica ka nekas briesmīgs tas nav, kad teicu lai dod servisa centra kontaktus viņa teica ka nezin neko par to!!! Pacēlu balsi tad viņa iedeva man papīru ar servisa centra kontaktiem!!! Lūk šādi!!!

J

Latviešu tautas 13.10.2016

Vel viens reklāmas upurs! Ka cilvēki nevar saprast ka reklāme sūdus?

Jurcik16, nākamreiz ejot uz KAC nemet to balsi zemē lai viņa nebūtu jāpaceļ, runā normāli un varbūt tad arī Tevi dzirdēs tie, kuriem Tu zvani. Un nevajag pirkt visādus mēslus, lai nebūtu iet uz KAC. Lūk šādi!!!

D datshjabsm 20.11.2016

pilniga patiesiiba sarakstiita sheit un citur.
Taa vietaa lai atri objektivi sevi cienoshi atrisinaatu situaaciju,kuraa klients viennozimigi ir cieteejs, taa vietaa tele2 vadiibai ir pilnigi pa jaat uz klientu.
un varu pateikt,to,ka neskatoties uz to,ka esi sudraba vai zelta klients, tele2 vadiiba,kura konkreeti atbildi par konkreeto probleemu, neuzskata par vajadziigu uzklausiit klienta radushaas daudzaas negatiivaas, briesmiigaas, anormaalaas, maigi izskaties, loti neprofesionaalaas attieksmes, situaacijas, gadijumus un apstaakljus,
varu pateikt tikai to,ka probleemas ir saakushaas ar sho uznemumu tikai pedejos 2-3 gadus, ieprieksh nebija, jo ieprieks bija aatra, operatiiva, veiksmiiga sadarbiiba, un no mikrosuuda neuzpuuta milziigu makrosuudu. kapec?
nu tapeec ka "vadiibaa " seezh un atrodas tiesiibu paaudze kura vispaar nepajeedz ne ko dara, ne kur atrodaas. tas ir aarpraac, cik dbyli ir shie radyjumi.
vinji chakareeja mani vairaakus meneshus, taavietaa ,lai 10minushu laikaa atrisinaatu situaacijas.
tas ir totaals pzd. ko man vajadzeeja piedziivot.
nevienam neiesaku kluut par tele2 klientu!!!!
juus to smagi nozheelosiet!!jo serviss(gan pa trubu, gan klaatiene),kas tur ir tagad, ir totaals chau.
tele2 darbinieki MELO, KRAAPJAS KA VAR, DRSH VIRSUU KLIENTAM-Tie veel ir ziedinji.
bet tas viss netraucee tele2 suutiit mega reekinus, mazaaki par 25 evro man nav bijushi!!!! lai gan kad neemu pieslegumu-to vien staastija ka nebus vairaak par 5.
ko es varu no ta secinaat?to,-ka tele2, shaadi vadot savu uzneemumu, ATRI [slēpt]@TEES.KO ARI VINIEM NOVEELU PEC IESPEEJAS AATRAAK!!!!!