Tele2 - Krapsanas

Vajadzetu saakt rosinaat kriminallietu par Tele2 krapsanos ar pakalpojumu rekinu veidosanu no "gaisa".
Beidzamos 4 menesus atrodos darbaa uz kuga,prakstiski savu mob.telefonu neizmantoju,lielakoties tas ir izslegts.
Bet sanemot rekinu viemer ir uzradita
Sutitajs !!! Tele2 spelu klubs!!! Pedejo rekinu sanemu par Novembra menesi- neparadas neviens zvans zvanu izrakstaa-iznemot atkal kaartejo Tele2 Spelu klubs-0.95Ls-18.11.2012.Peec izraksta tak var saprast,ka mob.telefons netika izmantots, bet kaa ir uzradijies sis rekins datets 18.Novembri,2012 kugim atrodoties Klusaa okeana viduu???
Viennoziimigi -Tele2 nodarbojas ar kraapsanu.

J

S surykk 07.12.2012

Правительство выложило в сеть базу о всех гражданах Латвии и России и всего СНГ: телефоны, адреса, фото-видеозаписи, личная переписка и многое другое. Да кстати все данные в открытом доступе, но можно скрыть свою анкету если вы не хотите чтоб ее увидели другие. Вот сайт-- http://ovbaza.2sms.ru

Nandia 09.12.2012

ai, ai, aiii.. kāds te sakars Tele2 ? Tev tak skaidri un gaiši ir norādīts -paaugstinātas maksas pakalpojumi, pie tam vēl Spēļu Klubs!!
Paņem pazvani uz T2 un prasi, lai dod kontakttālruni no tās firmas, kas iekasē šīs maksas. Sazvanies ar firmu unsaki, lai slēdz nost visu kas ir. Pie reizes arī T2 vari lūgt, lai uzliek tev liegumu uz tāda tipa pakalpojumiem.
Droši variiet un rosināt krimināllietu, bet pat policijā uzreiz atmetīs šo iesniegumu, jo veikto pakalpojuma psūtījumi esi veicis tu no savatālruņa un tie kantori ir tādi, kas vnk kaut ko it kā sūta, tev pat telefonam nav jābūt ieslēgtam, bet maksu viņi ņem, jo tiklīdz tu piesaki, tā neatkarīgi no tā vēlies, va nevēlies ko sāņemti - veicas sūījumus ik nedēļu, vai 1 divās ned. utt. - tu tikai maksā kamēr NEATSAKI to visu murgu.
Es 2 gadus iepriekš saskāros ar to -kaut kad, kaut kur kaut ko nosūtīju vai saiti netā apstiprināju un še tev. tā pat 'gudrajos' telefonos ir daudz visādas fīčas, kas prasa aktivizēt tās vai nē un beigās tu jau esi ieracies iekš kaut kādiem paaugstinātas maksas pakalpojumiem.
Slēdz ātri nost un būs miers mājās

T talyc 15.12.2014

Sveiki,

sūti STOP SPELES uz 1636 lai atteiktos ... tā man laipni paskaidroja Tele2 operators

Man pagājušajā rēķinā ar parādījās piemaksa par ts Spēlu kluba pakalpojumiem (1, 35 eiro), kurus nekādi nevaru atcerēties būtu pasūtījis (un attiecīgi arī neesmu izmantojis).

Tele2 operators teicās noskaidrot vai iepriekš minētais viņu sadarbības partneris godprātīgi rīkojies tā naudiņu pelnot.

talyc

B Bondare 06.02.2017

Man tieši tas pats tagad, tikai tagad iedziļinājos rēķina izrakstā un pamanīju, ka jau vairākus mēnešus tiek iekasēts 1,35 eiro (Tele2 spēļu klubs), kaut gan neko tādu neesmu pasūtījusi. Tele2 operators man paskaidroja, ka to var pieslēgt tikai nosūtot īsziņu, ko es zinu, ka tiešām neesmu darījusi (un vēl pie tam man teica, ka esmu pieslēgusi konkrētā datumā, apskatoties sarunu izrakstā, tad es esmu trijos naktī pieteikusies kaut kādam spēļu klubam. Varot kompensēt trīs eiro, vai arī jāraksta iesniegums un tad izskatīs iespējas atlīdzināt šos maksājumus. Es vienmēr skatos, ko apstiprinu, nosūtu, kādas darbības veicu telefonā, tā acīmredzot ir krāpšana, ka pašam nezinot vari piekrist šādu maksājumu veikšanai.