www.sudzibas.lv Tele2 Krāpšana

Tele2 - Krāpšana

Tika iegādāts viedtālruis Samsung Galaxy 6 veikalā Tele2.(nebūtu jau tik būtiski kurā, jo es domāju, ka visi ir vienādi). pagaja apmēram gads, iegādājos jaunāku, bet šo atdevu savam 7 gadīgam puika. Viņš , kā jau visi mūsu jaunā paaudze, lādē spēles tālrunī un spēlē tās. Tad kādu dienu viņš pienāca pie manis un teica, ka telefons nepilda t6ās funkcijas kādas spiež uz ekrān, dara visu pretēji. Velkot pa labi ar pirkstu, pavelkās pa kreisi un otrādi, spiež kreisā puses pogas uzspiežās labās puses un arī otrādi. Ieejot funkcijās, lai pamainītu, vai ko padzēstu, vai kaut uzliktu iestatījumus pa jaunam nevar, jo neļauj neko apstiprināt. Nu nodomāju, ka programmatūras vaina. Vajadzētu būt itkā garantijai, kā nekā nav pagājuši 2 gadi pēc pirkšanas.
Tad nu nolēmu aiznest uz Tele2 centru, kur viņi šo tālruni nosūtija uz servisu.
Pagāja, ja nemaldos kādas 2 nedēļas, sievai zvanija no servis, jo tālrunis bija uz viņas vārda. Teica, ka esot jāsamaksā 9 eiro lai varētu noskaidrot, vai tā ir programmatūras vaina vai ne. Nu es jau nebūtu maksājis, bet nu sieva cerībās, ka būs tikai programmatūras vaina, samksāja viņiem.
Pēc pāris dienām zvans atkal sievai. Telefonu ir kāds uzlauzis, nav programmatūars vaina, bet kaut kāds čips, mikroshēma, vai kaut kas tāds un remonts izmaksājot 300 eiro. Nu protams to emaksājam un neremontējam, jo pēc manām domām tur nebija tik liela vaina kā tie pajoli uztaisa. Vienkārši gribēja izkrāpt naudu un nopelnīt krietnu lielu summu.
Apmēram pēc mēnešasievas draudzene piedāvāja šo tālruni iedot kādam paziņai uz remontu, jo nekas jau tāpat nav zaudēts. Apmēram pēc nedēļas telefonu atnesa atpakaļ un pilnā kŗtībā, darbojās kā jauns tālrunis, nebija nekādas problēmas. Par remontu mums paprasija tikai 5 eiro, protams mēs iedevām 10, jo tas tak ir smieklīgi.
Tādēļ, es neiesaku viedtālruņus nest uz servisiem, kuri sadarbojās ar veikaliem, mobīlo sakaru piedāvātājiem, vienkārši sameklējiet no paziņām labus mestarus un nesiet tur. Un rēķinieties ar to, ka ņemot viedtālruņus no veikaliem, tele2, bite, vai pat tas pats LMT, garantijas zudīs tajā brīdī, kad iziesiet ārā pa veikala durvīm.

E

Kolta 13.06.2017

7gadigam bērnam būtu jāspēlējas ar rotaļlietām un jadauzas ara nevis jāsēž telefonos,planšetes, datoros uc.

E enrico 13.06.2017

Kurā gadsimtā tu dzīvo? Ja tev nav bērnu, tad tā arī pasaki.

Kolta 14.06.2017

Bērnus taisīt nav nekāda maka, audzināt vajag! Un radināt bērnu sēdēt datoros un telefonos nav nekāds prata darbs. Vēlāk brīnas, kāpēc bērnam rodas psiholoģiskas problēmas un atkarības.
Par laimi es piedzīvoju bērnību, kad debesis bija zilakas un zāle zaļāka. Āmen!

E enrico 14.06.2017

tev māli galvā vai kā? Te sūdzība par bērniem, vai ko citu? Ja tev nebija ko piebilst par šo sūdzību, tad nebāz savu tizlo degunu kur nevajag. Es ievietoju sūdzību sakarā ar telefonu garantijā un remontu, nevis saistībā ar bērniem, Bet tev laikam bija par maz prātu un saskatīt par ko šeit gāja runa. Un tu savus tizlos komentārus paturi pie sevis, mani nekrata tavi uzskati par bērniem un to audzināšanu, Ne tu man mācīsi pist, ne audzināt bērnus.