www.sudzibas.lv Tele2 Slikts serviss

Tele 2 - Slikts serviss

Otro reizi biju tele 2 klients un sapratu, ka ar šo kompāniju vairs saistīties nevēlos. Paņēmu planšeti un to nomaksāju. Pieslēdzu internetu laukos, bet tā kā tur nebija labs pārklājums, tad internetu neizmantoju, bet maksāju tos divus līguma gadus. Tele 2 piekopj politiku, ja par diviem mēnešiem nav veikta samaksa, bez brīdinājuma iesniedz creditreform. Ja samaksā ar nokavēšanos - + 2€, pakalpojuma atjaunošanas maksa. Pat ja nelūdz atjaunot. Planšete neiet, jo līgums par plašeti, kā man paskaidroja, ir kā pamatlīgums, līdz ar to tele 2 izmanto savas tiesības bloķēt ierīci. Nu ja, rūteri jau es neizmantoju. Tas nekas, ka tas ir mans īpašums. Izbeidzu līgumu un gaidīju rēķinu. Atnāca brīdinājums par parādu 11 € un parāda nenomaksas gadījumā sniegšot parāda piedzinējiem. Tele 2 operātore paskaidroja, ka rēķins būs pēc kāda laika, bet es esmu parādā 9.99€ un 1.67€ par iepriekšējo mēnesi. Kāpēc esi parādnieks pirms rēķina saņemšanas? Man brīdinājums jāapmaksā 7 dienu laikā, bet rēķins, kas vēl nav saņemts, līdz 19.05. Saprotu, ka pats vainīgs. Bet kaut kas ar to klientu apkalpošanu nav kārtībā. Uz manu jautājumu vai atgādinājumu par divu mēnēšu parādu arī nevajadzēja brīdināt pirms lietu nodod creditreform, uz ko man atbildēja... Creditreform paši brīdina. Finālā sanāk, ka esmu baigais parādnieks. Samaksāju visu un ceru, ka vairāk nekādi brīdinājumi nenāks, bet par tele 2 neesmu pārliecināts, jo nav nekādas garatijas par to, ka šis parāds par kuru rēķins vēl nav saņemts, ir jau nodots creditreform un pat ja esmu to nomaksājis, nekas neleidz man atsūtīt paziņojumu, jo pēc tam vienalga tie 7 € par vēstules nosūtīšanu man būs jāmaksā, jo to paredz likums.

K Kauns 03.05.2017

Pazīstamajam arī bija darīšanas ar to "jauko" Tele2.Pirms braukt uz ārzemēm atteicās no pieslēguma.Samaksāja pēdējo rēķinu uz vietas.Pēc 2 mēnešiem atnāca vēstulīte no Creditreform par kaut kādu nezināmu parādu pie Tele2.Zvanot uz Tele2 pūderēja smadzenes,jēdzīgi neko nepaskaidrojot.Pats naturālākais krāpnieku kantoris. :)

G gym@fitness 03.05.2017

Neņemiet internetu ar planšetdatoru nevienā no mobilo pak. piedāvājumiem, diezgan pārmaksāt sanāk, a tie tik manī, manī pelna, gan par internetu un pašu ierīci. Ne LMT, NE BITĒ, NE TELE2 UN Lattelekom, NEKAD neņemiet un nepiekrītiet uz šo darījumu. Jums zvanīs, bāzīsies virsū, "debess manna" sasolīs, iekritīsiet bedrē.
Turieties tālāk no šiem piedāvājumiem. :)
Es elementāŗi tiku vaļā, kā "marketings iekustējās", tā arī izslēdzu to ar atbildi, lūdzu nekavējiet manu laiku un arī nepārzvaniet, jo par šo tēmu man nav nekādas intereses!

iDmore 04.05.2017

Neizprotu sūdzības par creditreform.. Ja neveic maksājumu laicīgi un esi parādā, tad par ko sūdzēties..?

L Lordss 04.05.2017

Sūdzība nav par Creditreform, bet par Tele 2.

Pacco_al 10.05.2017

Pats vainīgs, bet gaida nez kādu debess mannu no T2! Var būt vēl kādam sms vajadzētu aizsūtīt, lai toletē ūdeni pēc sevis neaizmirsti nolaist?