www.sudzibas.lv Tele2 Slikts piedavajums

Tele 2 - Slikts piedavajums

Vairs nevar nopirkt normāli telefonu,ar pogaam jeb klasisko.Visur piedavajums skārienjūtīgie suudi. Nu nepatīk man tie skārienjūtīgie! Tā ir nervoza ierīce, kurai tīko pieskaras vai kādam zvana,vai sūta īsziņu.Vienreiz uz poham taa trīcēja rokas, ka ejot internetbankās trīsreiz nepareizi paroli ievārījumu un nobloķēja kontu bankā!Kāpēc nepidavajat klasiskos vairs!? Sitie nervozie ,skārienjūtīgie sūdi ne velna bateriju netur,,nokrīt zemē ,ekrāns saplīst,lietus laikā masee cik gribi,vajadzigo funkci

T Tong Po 20.03.2017

Un kurš tev liek pirkt telefonu no TELE2? Ej uz jebkuru veikalu un pērc to ko tev vajag. Ir jau tikai loģiski, ka operators saviem klientiem piedāvā iegādāties pieprasītu modeli, nevis pogu telefonu, kas nepieciešams vienam no tūkstoša labākajā gadījumā.

H Hellooo 21.03.2017

Vispār, jau liekas, ka neliela ūdens liešana - Tele2 mājas lapā pat var redzēt pogu telefonus :D Bet tas tā :D