Tele 2 - krapsana

iegadajos telefonu xcover 3 samsung modeli ,uz nomaksu,bet aizbraucot majas ieliku savu sim karti un sakas problemas ,jaunais telefons vinu nevar nolasit un rada lai ievieto karti,bet vina ievietota telefona.Nakamaja rita 31 decembri pec veikala atversanas biju jau veikala DAUGA Ogre un stastiju savu bedu tele2 pardevejai ,vina izmeiginaja dazadus variantus bet bez rezultatiem ,maceja tikai teikt ka laikam rupnicas brakis un jasuta pie meistara ,bet ta ka ligums jau bija parakstits dienu ieprieks samainit pret citu telefonu vairs nevarot un sacija ka reikins bus jamaksa ta pat ,tikai man nav telefona kurs pirmaja diena jau tika nodots remontam ,Sazvanoties ar tele2 operetajiem sapratu ka esmu apkrapts ,pat uz to laiku vieta nekas netika piedavats ,tatad labs biznes tele2, parlasiju velreiz ligumu tur melns uz balta 7 apakspunkta rakstits ka varu laust ligumu ,bet zvanot uz noradito numuru ,man pateica ka jasamaksa telefona vertiba un tad varam lauzt ligumu ,un varot gaidit telefonu kurs varbut ka atgriezisies no remonta ,bet tad jau vins vairs nav jauns ja jau iesledzot nestradaja un kapec tadus likumus un noteikumus sastada tele2 kurus liguma raksta vienus ,bet vinu ieksejie likumi esot citadi ,ta es uskatu ka ir klientu apkrapsana ,atstajot bez iegadata telefona

G

H Hellooo 08.01.2017

Nu ja gribi lai paardeveejs ir ar rentgena aciim un caur neatveertu iepakojumu pasaka ka ir braakis, tad pasaulee nebuutu neviena braakja. to nevar paredzet. ganjau majaa pats sachaakareeji. cik es zinu, kad gaju prom no lmt man reekjinu apreekjinaja tarifam par konkreetaam dienaam, mulkjigi domaat, ka nomaksaa njemtu telefonu var vienkaarshi apmainiit,tas straadaa ja ir pirkts cau iveikalu