www.sudzibas.lv Tele2 Apkalpošana

Tele 2 - Apkalpošana

Tele2 darbinieki darīs visu, lai tikai patērētājs iegādātos nekvalitatīvu preci, tas ir, Samsung, tik uzstājīgi iesaka tieši šo firmu un apgalvo, kad pārējas firmas ir sliktākas. Veciem cilvēkiem, kuri ir vieglprātīgi, ļoti labi šo nekvalitatīvo preci iesmērē. Nejau Tele2 darbiniekiem pēc 2 mēnešiem būs jāklausās, kādu mēslu Tele2 iesmērējis. Jādod iespēja cilvēkam pašam izvērtēt, kura prece būs labāka patērētāja vajadzībām. Drausmīga kompānija, nekad pat neapsvērtu domu iesaistīties kādos darījumos ar Šo kompāniju.

Tātad kompānija, piedāvājot klientam kvalitatīvāko preci kļūst par "drausmīgo". Un neļauj pirkt fantastiskos Just5, kurus pēc tam varēs izmest. Bēdīgi kad Sniedzīņu pārāk ilgi lieto.