www.sudzibas.lv Tektor pārdevējs veikalā

Tektor - pārdevējs veikalā

Pusgadu atpakaļ nopirku videonovērošanas sistēmu Tektor, tajā brīdī dotajā nozarē nebiju lietpratējs, var pat teikt, ka iesācējs, tādēļ sekoju pārdevēja padomam. Pēc sistēmas iegādes sāku aktīvi interesēties par drošības jomu un palēnām (interesei augot) sapratu, ka šo videonovērošanas sistēmu, atklāti sakot man iesmērēja. Jo tajā pašā veikalā var nopirkt arī ip-kameru, bet viņa pēc iespējām ir daudz labāka par parastajām videonovērošanas sistēmām, kaut vai arī to, ka pie ip-kameras pieslēgties attālināti – caur internetu, un arī pēc izmaksām šāds variants sanāk lētāks, jo nav nepieciešama sarežģīta uzstādīšana. Principā tas pats par sevi ir skaidrs, ka veikalam izdevīgāk ir pārdod dārgākos produktus, bet varēja taču dot mājienu, ka viņiem ir arī labākas preces par piedāvāto.

и

W Wan 28.06.2010

Pats vainigs

A Anna 26.02.2011

Pusotru gadu atpakaļ nopirku Tektor lētu IP kameru pēc akcijas - joprojām ļoti labi strādā un priecē manu ģimeni

T ToAnna 26.02.2011

Un kā tā novērošanas kamera var priecēt tavu ģimeni?Gar tavu māju naktīs notiek pliko skrējieni, vai?

M Mans 27.02.2012

Analogajām kamerām ir daudz labāka gaismas jūtība nekā lētajām IP kamerām. Uzstādīšanu vajag uzticēt speciālistiem, kuri arī izstāstīs plusus un mīnusus vienai vai otrai sistēmai. Ja grib kvalitātivu IP kameru, tad jārēķinās ~600Ls lai tumsā varētu labi redzēt. Un ja grib kvalitātīvu analogo kameru, tad cena ir -200Ls

G gatanoa 19.07.2013

"labāka par parastajām videonovērošanas sistēmām" - Kāpēc? Un ar ko viņa ir labak? Pieslegt pie internetu un skatit attalinati var arī analogas kamerus, un šaja gadijumā Jūsu novērošanas sistēma nebūs atkarīga no interneta (kā tā ir IP kameram, jo ieraksta uz DVR, nevis uz datoru CAUR I-NETU) un tadeļ ari ir stabilaka. Runajot par ierakstišanas kvalitate, tad visletakai tektora ip kamerai - par 32 ls (ka arī kamerai par 59.90) nav labaka par visletakiem analogas kameras kvalitate, tur viņiem kameras ir sakot no 12 ls. "sarežģita uzstadīšana" - Ar to pavīsam nepiekrītu, jo IP novērošanas sistēmu uzstadī ir grūtak neka analogas. Ip sistēmā vajag viss konfiguret (datoru, ruteri un pašu kameru), analogas sistemā, lai sākt ierakstīšanu ir vajadzīgs tikai pieslegt kamerus pie barošanu un pie DVR - un viss.