www.sudzibas.lv Tehnoline.lv Nepiegādā pasūtīto preci noteiktajā termiņā

Tehnoline.lv /Sia Dsnet - Nepiegādā pasūtīto preci noteiktajā termiņā

Interneta veikals tehnoline.lv (SIA DSnet) otrdien apsola līdz piektdienas 14:00 piegādāt kafijas aparātu un atsūta apmaksai rēķinu par pilnu summu, kurš arī otrdien tiek apmaksāts. Piektdien, kad precei jābūt piegādātai dienas laikā neatbild uz telefona zvaniem un tikai pīrms 17:00 kad izdodas sazvanīt paziņo ka prece nav piegādāta un ka varbūt būs pēc nedēļas piektdien.
Kad prasu anulēt pasūtījumu un atgriezt naudu - izvairās un aizbildinās ka varēs tikai nākošajā nedēļā jo uz vietas nav grāmatvede.

E

U ups 08.12.2017

Veicot pasūtījumu virs 200 Eur veikals mājas lapā norāda, ka uz vietas ir vairāki dotās izvēlētās preces eks. , bet kad vēlos maksāt tikai uz vietas saņemot preci pieprasa priekšapmaksu, apgalvojot, ka jāveic pasūtījums . Atteicos , jo nevēlos nervozēt par samaksāto naudu un bezgalīgi ilgi gaidīt arī neesmu gatava.

U ups 08.12.2017

ups runāja par TEHNOLINE, SIA reģ. Nr. 40203081701

KassandraG 25.01.2018

visinteresantākais ir tieši tas, ka kad izvēlies maksāt piegādes laikā vai uz vietas - uz pasūtījumu vispār neatbild. tas ir ne tikai šajā veikalā bet arī citos.