Tech1.lv - Krāpšana

Pasūtīju mobīlo ierīci, kurai aprakstā bija norādīta Nfc funkcija. Atbalstam uzrakstīju - jā viss esot. Saņemot preci izrādās ka mobilais ir bez Nfc. Tech1 atbild ka ne pie kā nav vainīgi varot sūtīt 14 dienu laikā atpakaļ par savu naudu.

Tātad sūta preces kas neatbilst aprakstam cerot, ka uz dullo pametīsiet sev - ja nepatīk tērējiet naudu un sūtiet atpakaļ, jo atpakaļ sūtīšanu neviens jums neapmaksās (kaut arī tech1.lv ļoti labi zina ka piegādā nepareizo preci, bet viņiem ir vienalga) .

W waka 15.10.2020

Uz šī principa balstās puse no mūsdienu kapitālās pasaules

K Kallius Amycus 15.10.2020

jā, bet diez vai to vajadzētu uzskatīt par attaisnojumu krāpnieciskām/ maldinošām/ žīdiskām - klientu čakarējošām darbībām

T Taisnīgums99 15.10.2020

Pats jau chakare to nabaga veikalu, mierigi pirms pirkshanas vareji parliecinaties par apraksta pareizibu un tad pasutit nevis pirkt un pec tam domaat.
Jaadomaa ir pirms pirkshanas!

A afora 15.10.2020

Tu saprati ko uzrakstīji? Es tak izlasīju aprakstu, kur minēts, ka XIAOMI REDMI 9, kuram ir NFC funkcija. Pārprasīju viņiem personīgi - tiešām ir? Uz ko man atbildēja - JĀ!
Bet saņēmu es XIAOMI REDMI 9 bez NFC.

Zināšanai, varu pateikt ka šis telefona modelis eksistē gan ar/gan bez NFC. Lai par to pārliecinātos ir jāpaņem telefona kaste uz kuras virsū ir attiecīgs uzraksts. KĀ ES VIŅU NOLIKTAVĀ VARĒJU PAŅEMT KASTI UN PĀRLIECINĀTIES? Tieši tāpēc es viņiem arī jautāju...
Jādomā ir pirms komentāra rakstīšanas...nepaliec smieklīgs...

Andris Sa 15.10.2020

tech1 ir labs veikals, nopirku tur 2 menesus atpakal 2 telefonus mi10 un p30 pro, viss kartiba.

Ir savas smadzenes un rokas lai ieet interneta un paskatities kas ir telefona un kas nav. Pec preces numura visu var atrast.

Manam mi10 nebija otras sim, bet visur veikalos ir rakstits ka dual (ka ari bija tech1), es pats to dual uzstadiju bet vajadzeja ielikt xiaomi.eu firmware.

A Arturs 17.11.2020

Jau ne pirmo gadu iepērkos Tech1.lv. Kad bija kaut kādas problēmas ar preci - viss tika nokartots pozitivi.