www.sudzibas.lv Bolt Vaditājs

Taxify - Vaditājs

Taxometra vadītājas atļaujas rakstīt uz privāto numuru un izteikt piezīmes par dzeramnaudas neizmaksāšanu, piebilstot, ka man, kā bārmenei, vajadzētu saprast, ka dzeramnaudas ir jāatstāj. Pēc pieklājīgas, lakonisks atbildes, kuras beigās vēl vadītājam novēlu jauku vakaru, vadītājs atkārtoti atļaujas izteikt piezīmi par manu finansiālo stāvokli.

Papildināts glorija-anna 03.08.2018

Taxify vadītājs vārda Guntis, tālruņa numurs 26404820

Atbilde no Bolt Support Pārstāvja atbilde 04.08.2018

Sveiki,

Atvainojamies, ka Jums bija šāda pieredze. Lūdzu, sūtiet mums ziņu uz [email protected], norādot savus kontaktus, kā arī brauciena laiku, lai varam nekavējoties sazināties ar vadītāju un risināt situāciju.

Ar cieņu,
Taxify

Dainis 04.08.2018

Sazinieties ar Taxify, viņi parasti ir diez gan pretim nākoši un risina šādas problēmas, neadekvāta rīcība no vadītāja puses.

Kolta 04.08.2018

Briest pēc skandāla.

Atliek vien novēlēt jaukajai bārmenei, tikpat laipnus klientus, kas maksā pēc rēķina. Tikai tad būs jābaukā ar tramvaju...

Bomboklak 06.08.2018

Te takša vadītājs, sķiet, vairs nestrādās zem Taxify zīmes. Varēs pāriet uz pandu.

B borts 06.08.2018

Taxifai ir labaks par pandu? Lieks vienadas miskastes

U u/dz 09.08.2018

Taksists-tā ir slimība!