www.sudzibas.lv Bolt Krāpšana

Taxify - Krāpšana

Jau kārtējo reizi brauciens izrādījās nedaudz dārgāks kā parasti, tomēr šoreiz nauda no kartes tika noņemta divreiz. Bieži braucu šo maršrutu un cena nekad nepārkāpa 5€. Man tika piešķirta 45% atlaide un aplikācija uzrādīja,kā aptuvenā cena būs 3.40€. Pēc brauciena sākumā tika noņemti 5€ un tad solītie 3,40€, kopumā sanākot 8,40€.

04.11.2018

Atbilde no Bolt Support Pārstāvja atbilde 05.11.2018

Sveiki,

Ja gadījumā Jūs aplikācijai pievienojat jaunu bankas karti vai, ja esošā ilgāku laika periodu nav izmantota, tad tiek ieturēta autorizācijas maksa €5 apmērā, lai pārbaudītu karti. Nauda tiek ieturēta tikai uz pāris sekundēm, un tad tā uzreiz tiek atgriezta Jums atpakaļ bankas kontā. Naudas atgriešana notiek 3-5 darba dienu laikā (atkarībā no bankas, ko izmantojat).

Ar cieņu,
Taxify

D

M Mmmm1233 04.11.2018

man bija līdzīga situācija, uzrakstiju viņiem, noskaidroju, ka tie 5 eur tā arī netiks noņemti no kartes, bet saglabāti rezervētajos maksājumos. Tas tādēļ, ka ilgi nebiju izmantojusi taxify un tadā veidā viņi laikam pārbaudija kartes derīgumu

Life_is_life 04.11.2018

Padargs veids ka parbaudit kartes derigumu, 20 centus ari var parskaitit

Pacco_al 08.11.2018

Tāds ne serviss sanāk. Un rada cilvēkiem tikai nevajadzīgu stresu un neziņu. Šo muļķību vajadzētu atcelt vai autorizēt 0.10 EUR, par tādu summu neviens neceptos.