www.sudzibas.lv Bolt Krāpšana

Taxify - Krāpšana

Taxify piedāvā "piestrādāt" šoferiem ar savu auto,bet slēpj faktu,ka viņi uz klienta izsaukumiem nebūs prioritātes kārtā,jo ja gadījumā būs kaut kur blakus taxi ar dzelteniem nr.,tad viņš saņems izsaukumu nevis tas,kurš ir tuvāk klientam! Līdz ar to tā privātā šofera piestrādāšana tā īsti nesanāk kā tikai dīkstāvēt kādā no rajoniem!

Atbilde no Bolt Support Pārstāvja atbilde 29.06.2018

Labdien,

Tas, vai vadītājs brauc ar taksometru vai privāto automašīnu nekādā veidā neietekmē to, kurš saņem izsaukumu. Aplikācija darbojas pēc tuvākā izsaukuma principa, tāpēc gan taksometri, gan privātie autovadītāji ar klientu tie savienoti, balstoties pēc tā, kādā attālumā atrodas no klienta.

Ja Jums rodas kādi jautājumi par aplikācijas darbību, aicinām sazināties ar Taxify, rakstot ziņu uz [email protected], un mēs Jums labprāt palīdzēsim.

Ar cieņu,
Taxify