www.sudzibas.lv Taxi Alviksa Slikts serviss

Taxi Alviksa - Slikts serviss

Darbs taksi apmaksā, pats nekad nebrauktu ar šī kompāniju! Taksis Vecrīgā dažkārt jāgaida 2 stundas,tas ir normāli?Manuprat,ka nē..Taksisti bieži ir rupji,dažreiz nezin adreses,braukā šurpu turpu,un skaitītājs tik iet uz priekšu. Man taksis ir apmaksāts,bet cilvēkus,kuriem nav,tiem tā forši naudu nokāš. Mašīnas bieži smird,piepīpētas.

O

S Semyon 22.11.2016

За то что недалеко надо было ехать (2-3 км) услышал в свой адрес много неприятных слов. Столько мата в свой адрес слышал впервые ))

O Oskars DC 11.12.2016

Kur problēma paņemt Taxify, skaties aplikācija kur tev tuvākais auto, ar kādu auto, un arī lētākais variants un izdevīgākais.

Laikam pašvaki ar lasīšanu: Alviksu apmaksā darbavieta!

C Chelsey 13.12.2016

Nebija rakstīts, ka apmaksā tieši Alvixu, romaxsoft :) es arī tāpēc bik neiebraucu :)