Tatjana Kizilova - Parads

Татьяна Кизилов а .якобы работник радио. она просто обманщик берет деньги под разным предлогом и не возвращает . угрожает и шантажирует . делает вид адекватного человека на самом деле не адекватный человек.

B BM 04.03.2010

Ej tu dirst ar savu Kizilovu!!! Nemāku rakstīt ne latviski, nedz krieviski, duraks vienšūnainais!

6 667 04.03.2010

666
ej TU dirst!!! laimiigu ceļu tev)))

B BM 04.03.2010

667, tikai kopā ar tevi, analfabēts idiņš - debīlu advokāts! Jo man vajag, ar ko dibenu noslauc;it - tava mele tam lieliski piemērota!

H haaaah 04.03.2010

ha ha ha pajokoju))) es jau ceļā

H haaaah 04.03.2010

666-8
viss jau. nav ko darīt?

B BM 04.03.2010

Kas viss, tu te moderators esi, vai?

L lebanner 04.03.2010

Nu ja es šo tekstu tulkoju googla un ko? Es domaju ka visi šaja foruma saprot par ko es norakstiju. varbut jus zinat Latvisu v. izcili - malaci visi . Es zinu slikti es pats to zinu un gribu zinat to labak bet pec tadas komentas es gribu -pljunutj v rozu vsem fa6istam i nacistam - skaidrs . Tikaj jus esat ideali? ja? Daudzums no Latvietiem ir labi cilveki bet ne reti es satiku tadus cukas un zemas cilvekus ka šaja foruma. Ja man butu vara es nosavu visus cilvekus ka jus ka Latvie6u ka Krievu Fasitus nacionalistus vissus pie sienal . skaidrs .
P.S. un man ir vienalga par manam kludam teksta

B BM 04.03.2010

sho arii tulkoji??? kuraa valodaa tad pats runaa - ebreju, vai?