Tatjana Ivanova - Kursa darbs

Tatjana Ivanova, e-pasts - [slēpt]@inbox.lvPiedāvā rakstīt kursa darbu, bet pirms tam vēlās saņemt 45 eiro priekšapmaksu par to, ka nav neko izdarījusi, tātad par tukšu gaisu!Stāsta, ka it kā dzīvo Vācijā, un tāpēc tikai caur internetbanku!Neuzķeraties uz šo krāpnieci, jo beigās saņemsiet kaut ko, nevis Jūsu darbu!Un atceraties, nedrīkst maksāt priekšapmaksu, tikai klātienē vai pēc tā, ka redzi, ka darbs ir paveikts!Un ja, šī Tatjana piedāvā pa lēto rakstīt, bet kā var redzēt pēc viņas izstrādātās shēmas, viņai tikai izmāna naudu

Z

Harold 05.01.2016

Kursa darbi jāraksta pašiem!

K kurmiks3 05.01.2016

Novēlu Zukeram 2015 tikt pie stomotaloga, un labot zobus, pie tāda paša "speciālista"ar būtībā nopirktu diplomu, tad varbūt sapratīs, ka jāmācās ir pašam.

K katerok 05.01.2016

Pilnīgi piekrītu iepriekšējam komentāram, ka kursa darbi jāraksta pašiem - man arī bija nelaimīga pieredze ar citiem tāda veida pakalpojumu sniedzējiem (Studentu darbi, e-pasts - [slēpt]@gmail.com) - atsūtījuši pilnu plagiātu, kur tikai nomainījuši vajadzīgus vārdus un ciparus - tas bija šausmas! Nebiju gatava maksāt par tādu absurdu, atradusi laiku un uzrakstījusi pati - par savu darbu esmu saņēmusi atzīmi 10 no recenzenta! :)

R Rakstu 28.12.2017

Tajā, ko nesen man klients atsūtīja pārlabošanai, pat tas nebija labots.

T tatjana7871 10.01.2016

Zukers2015 [slēpt]@inbox.lv) - Apmelo cilvēkus!

Šī būtne nelietīgi apmelo cilvekus un izvelk no viņiem interesējošo informāciju un pēc tam izmanto nekrietni! Ir bijusi laba pieredze ar cilvēkiem, kas man ir izlīdzējuši, bet ja cilvēku, ko personīgi pazīstu nelietīgi apmelo, tā jau ir krimināli traktējama rīciba.
Cilvēki izmanto pakalpojumus vai palīdz kādam (šajā gadījumā nav svarīgi) ir abpusējais risks abām pusēm!
Un, ja tevi uzmet, tad tā tava karma, un ar to samierinies,un izdari secinājumus. Bet apmelot citus, bez nekāda pamatojuma nav tiesību nekādu.
Tas, ka prasa priekšapmaksu arī ir normāli, laikam būtnei maks par īsu, santīms nevelk, lai samaksātu?
Vai, lai ievietotu apmelojošo informāciju tieši ss.lv. Bet par to jau jāmaksā, a naudas nav... Tāpēc ir jānomelno citi?
Vai naktīs guli labi?

Katrā ziņā uzmanieties visi, un pārbaudiet, vai pēc sarakstes nav parādījusies sūdzība šajā portālā. Iespējams, ka mainīs lietotājvārdu un epastu.

Z Zukers2015 10.01.2016

Kā var redzēt pēc šī komentāra pati Tatjana stāsta, ka nav krāpniece, bet tajā pašā laikā visiem mēģina iegalvot, ka ja piekrāpj, tad tā ir karma. Var redzēt, ka pie tiešam nav vērts griezties, jo viņa visiem stāsta, ka ir normāli krāpties!

L liza salite 16.11.2016

si sieviete ir ista krapniece!!!! melo un atsuta plagiatu!!!ista maita!!manai radiniecej vina baigi stastija cik liela pieredze vinai ir un kads izcils pedagogss vina ir. latviski raksa likti ari!!

T tatjana7871 10.01.2016

Cien. portāla lietotāji! pievērsiet uzmanību par šo lietotāju šajā portāla!

T tatjana7871 10.01.2016

KĀRLIS PĒTERSONS ŠO VĒSTULI ES IZLASĪJU PAR JUMS TIEŠI TE PAT UN AIZSŪTĪJU,NEVISS RAKSTĪJU PATI,LAI JŪS PALASĪTU PAR SEVI,PIRMS KAUT KO RAKSTĀT PAR CITIEM CILVĒKIEM!

Z Zukers2015 10.01.2016

Tatjana 7871, ka Jūs varat piedāvāt rakstīt darbus, ja pat neprotat rakstīt latviski un nemākat noņemt Cap lock!
īstena krāpniece!

L liza salite 16.11.2016

ista krapniece vina! vina jums sagandes visu darbu un atsutis plagiatu!

L liza salite 16.11.2016

vina vel nomainija e-pastu tagad. vinaj ir krievu akcents un vina tik tiesam piedava samaksat caur internet banku.

L love123 11.06.2017

ja takze popala na 100 euro u Tatjana 7871 tak ona e4e hotela s menja vimanitj e4e dengi slavu bogu hvatila uma ej ne pere4essljatj ostatok denjag.

L love123 11.06.2017

zaplatila pred oplatu a potom na4alsja spektakolj i vret ona o4enj mnogo.

R Rakstu 28.12.2017

Arī rakstu darbus, nupat laboju viņas plaģiātu, par ko cilvēkam naudu izkāsa un pat iestādes nosaukumu nenomainīja. Fui, tā krāpties!

R Rakstu 28.12.2017

Jā, Tatjana, sveiciens no konkurentiem. Tikai tādi krāpnieki degradē nozari un citu rakstītāju reputāciju.