Talsu Autotransports - Slikts serviss

11.06 nācās braukt ar autobusu Rīga-Talsi 12: 30. Ierodoties pie šofera, parādīju ģimenes karti, kas man dod 90% atlaidi braucienam. Kartiņu radīšanas laikā jau laicīgi paziņoju, ka maksāšu ar kredītkarti, uz ko šoferis nereaģēja, un uzstāja, ka man obligāti makā jābūt skaidrajai naudai. Atkal jautāju vai patiešām nevarēs ar kredītkarti. Saņēmu apstiprinošu atbildi. Šoferītis vēl murmināja, ka ja nebūs skaidrā nauda, tad ar kājām būs jāiet. Tad nu man nācās viņam dot 5€. Atlikumu šoferis iebēra man saujā, un kad apsēdos, atklājās, ka viņš mani apkrāpis par 1€. Vai patiesi autobusos strādā tādi šoferīši, kas nemāk darboties ar karšu termināli? Tad lūdzu apmācāt viņus!

B

really? 13.06.2019

Pilna bilete maksaa 4.70eur, tad tie 90% atlaidee un to centus ar karti maksaat?

L Linda* 13.06.2019

Toties tagad, vienmēr būs 47 centi kabatā lai samaksātu par biļeti.