www.sudzibas.lv Talsu autobusa parks ass un nelaipns soferis

Talsu autobusa parks - ass un nelaipns soferis

Kaut kāds trakums. Šorīt vedu māsu un viņas sešus berneļus uz autobusu talsi - liepāja 9: 35. Parasti liepājā biļeti māsa pērk autobusā jo ar maziem bērniem tā ir vieglāk. Šoferis sāka kliegt, ka mēs stundu stāvot un nevarot biļeti nopirkt, ka viņš nevienu nekur nevedīs. Apstulbām. Protams, ka devām pretī, ja nepatīk darbs, lai meklē labāku. Izrādās talsu ao pie staba pielikta zīme, ka autobusā biļetes tirgot aizliegts. Uz to tagad var spekulēt? Tagad soferis blauj - brauks vai nebrauks? Nesaprašanā atbildēju - vedīs vai nevedīs? Nofotogrāfēju autobusa nr. Domāju par šofera attieksmi. Kur paliek elementārs cilvēciskums? Vai to visu nevar normāli pateikt? Vai bērnu klātbūtne ir tā jālamājas uz bērnu vecākiem? Un vēl beigās nosauc mūs par idiotiem un stulbām kazām?
Šis jau ir kāds trešais vai pat ceturtais skandāls man ar Talsu autobusa šoferiem.
Māsai braucot ar bērniem no Liepājas ar Talsu autobusu pirmais ko šoferis pateica bija nevis laipns labdien, bet gan - lai bērni neārdītos un mutes lai būtu ciet! Kā divgadīgai meitenītei var aiztaisīt muti?
Pati braucu uz liepāju iepriekšējā vasarā ar zīdaini uz rokas un 4gadīgo meitiņu pie rokas, šoferis pat nepalīdzēja ratiņus ielikt bagāžā. Bezmaz man bija jānomet zīdainis uz zemes, lai ieliktu ratiņus bagāžā un vēl uzbļāva - cik jums bērnu, ka tas ir pirmais, kas jāpasaka iekāpjot autobusā.
Ko viņi iedomājas? Ja ir tik neapmierināti ar savu dzīvi tad jāizlādējas mājās nevis jāsabojā diena citiem cilvēkiem. Goda vārds ķēmi. Nākamais solis laikam būs tautas balss, jo esmu tak idiote un stulba kaza? !? !

T ToTupeniem 02.05.2011

Tavā rakstītajā nu gan ir liels inteliģences un kultūras līmenis, ka briemas.Idiot, ja gribi šeit komentēt, kaut latviešu valodu ieinstalē datorā, neblamējies!

T tupeniem. 02.05.2011

briemas briemas briemas briemas briemas briemas - Tavā rakstītajā nu gan ir liels inteliģences un kultūras līmenis, ka briemas.Idiot latviešu valodu ieinstalē datorā, IZGRABI ABLAMU!

P pārgudrajām:))) 03.05.2011

Ablomu:))))-ja kas, bet vispēr tas nav latviski

T tupeniem. 03.05.2011

kada starpiba ir vai nav latviski. neesmu rasists un mani tadas lietas neuztrauc. vienkarsi tas kas te notiek ir stulbi

L lalalā 03.05.2011

nu un kas tad te notiek---ko gribējat ---to arī lasiet!!!ko tad gaidījāt---ka tiksiet slavināti, vai, vai, vai :))))Atbilde apmierina?:)

E es 04.05.2011

beidzot pārtrauca...

L Lalalā 04.05.2011

skatos ka tavas atbildes visas ir glupas un nesakarīgas. neko jēdzīgu lalalā pati uzrakstīt laikam nemāk

L lalalā 04.05.2011

jā---slims ir slims---ko vairāk, lai dievs pasargā no tādiem slimiem!!!šitie jau patiesībā vērā nav ņemani---jūtu līdzi!!!

č Čoms 04.05.2011

Lalalaā, es taču tevi brīdināju-nepinies ar šiem plenčiem!Tagad pati pārliecinājies, ko no viņiem var sagaidīt.

L lalalā 04.05.2011

n enožēloju nevienu mirkli ko komentēju, jo šis te viss rakstītais norāda uz minēto šoferu nevainību attiecībā pret šiem slimajiem pasažieriem---un tas ir daudz!!!Pēc še kur rakstītā viņas var sudzēties kau pašam, , , , , ---viņām nav ticama neviena zilbe!!!

č Čoms 04.05.2011

Toties kas par cīņas sparu, īpaši kad ir lietots alkohols!Nabaga autobusu šoferi, kuriem ar šādām degradējušām būtnēm nākas saskarties katru dienu!

L Lalalā 04.05.2011

nu vispār man jau arī patīk iedzert. gandrīz visu laiku esmu zem viļņa. uzpīpēt arī. Tā smeļos drosmi rakstīšanai

č Čoms 04.05.2011

Izdomājiet kaut ko jaunāku, šis prikols ar svešu niku man jau sen zināms.Ko jūs tai Lalalā piesējāties, cilvēks pateica taisnību.

č Čoms 04.05.2011

nu palīgskolā man arī ir dažādas iespējas. Nedzīvoju klosterī. šis tas dzerams mums pa reizei tiek, bet ar pīpēšanu gan tā švakāk. un šī tiešām ir taisnība

č Čoms 04.05.2011

Nē, es parasti uzturos Tvaika ielā, kopš man regulāri uznāk vēlme padzerties siltas asinis!

A anna 04.05.2011

nu aizsit man arī vietu savā nummurā. varēsi dzert manas asinis

č Čoms 04.05.2011

Ja tu nepīpē un nelieto alkoholu, tad jā, bet ja lieto, man uzreiz vajag arī gaļu ko uzkost virsū.

A anna 04.05.2011

tā jau ir tā mazākā bēda. gaļu dabūsim citur. es tikai savas karstās asinis tev dodu

č Čoms 04.05.2011

Es neesmu ar mieru, man vajag svaigu nevainīgu jaunekļu gaļu un asinis!Man vecas vecenes neder, pārāk sīksta gaļa.

č Čoms 04.05.2011

Ei, glupīši, kur jūs palikāt?Jautrība taču turpinās!