www.sudzibas.lv Talsu autobusa parks ass un nelaipns soferis

Talsu autobusa parks - ass un nelaipns soferis

Kaut kāds trakums. Šorīt vedu māsu un viņas sešus berneļus uz autobusu talsi - liepāja 9: 35. Parasti liepājā biļeti māsa pērk autobusā jo ar maziem bērniem tā ir vieglāk. Šoferis sāka kliegt, ka mēs stundu stāvot un nevarot biļeti nopirkt, ka viņš nevienu nekur nevedīs. Apstulbām. Protams, ka devām pretī, ja nepatīk darbs, lai meklē labāku. Izrādās talsu ao pie staba pielikta zīme, ka autobusā biļetes tirgot aizliegts. Uz to tagad var spekulēt? Tagad soferis blauj - brauks vai nebrauks? Nesaprašanā atbildēju - vedīs vai nevedīs? Nofotogrāfēju autobusa nr. Domāju par šofera attieksmi. Kur paliek elementārs cilvēciskums? Vai to visu nevar normāli pateikt? Vai bērnu klātbūtne ir tā jālamājas uz bērnu vecākiem? Un vēl beigās nosauc mūs par idiotiem un stulbām kazām?
Šis jau ir kāds trešais vai pat ceturtais skandāls man ar Talsu autobusa šoferiem.
Māsai braucot ar bērniem no Liepājas ar Talsu autobusu pirmais ko šoferis pateica bija nevis laipns labdien, bet gan - lai bērni neārdītos un mutes lai būtu ciet! Kā divgadīgai meitenītei var aiztaisīt muti?
Pati braucu uz liepāju iepriekšējā vasarā ar zīdaini uz rokas un 4gadīgo meitiņu pie rokas, šoferis pat nepalīdzēja ratiņus ielikt bagāžā. Bezmaz man bija jānomet zīdainis uz zemes, lai ieliktu ratiņus bagāžā un vēl uzbļāva - cik jums bērnu, ka tas ir pirmais, kas jāpasaka iekāpjot autobusā.
Ko viņi iedomājas? Ja ir tik neapmierināti ar savu dzīvi tad jāizlādējas mājās nevis jāsabojā diena citiem cilvēkiem. Goda vārds ķēmi. Nākamais solis laikam būs tautas balss, jo esmu tak idiote un stulba kaza? !? !

L lalalā 01.05.2011

Nu, re:) tika atkosts, kas esi patiesibā, kā arī redzamas tavas uzvedības normas:) ) ) ) ) jā negribi, lai te kāds iejaucas, tad jāzina elementārā lietvedība:) ) ) ) ) ) ) )

č Čoms 01.05.2011

Klavieres veselas? Monitoru neapspļaudīji? Brauc pati uz savu jelgavu, varbūt vēl var ko līdzēt, bēdīgāk būs, ja nabaga bērniņi būs to visu pārmantojuši. Vai tik tu ieviņ neesi beigusi iļģuciema akadēmiju, dīvaini feņi no tevis nāk laukā.

A anna 01.05.2011

Ta ej tak izgulies. Es šo to paspēju arī uzfilmēt un tur bija arī liecinieki. Paskaties youtube. Aita. Tu pat nesajēdz, kas ir morāle

L lalalā 01.05.2011

Nu veseli cilvēki šādi neuzvedas:)

A anna 01.05.2011

Nē. Nebiju es tā, kas tev iļģuciemā blakām sēdēja.
Neaizskar manus bērnus. Domāju, ka pašam tev savu mūžu tādi nebūs

č Čoms 01.05.2011

Domāju, ka mani bērni ir krietni vecāki un gudrāki par tādu raibo kazu ievu. Monitoru es tev šoreiz atļauju apspļaut, bet klavieres atstāj, jo kā tu varēsi nākošās kļauzas sacerēt?

A anna 01.05.2011

Krietni ha. To tec iļģuciemā noteikti iemācīja. Pats savu monitoru aplaizījis te kūda citus ar to darīt! Čoms - nezin tik kam - zirgam

. ..... 01.05.2011

Zinu to ievu un viņas māsu arī. Es tādus cilvēkus saucu par parazītiem. Sataisa bērnu baru no dažādiem vīriešiem un tad skaitās vientuļās mātes - maukas. Un tad sāk pieprasīt sev visādus pabalstus un privalēģijas. Nav ko ar sešiem bērniem sabiedriskajā transportā braukāt... Nopērc mašīnu un vadā (atvaino, bet lv daudzbērnu vientuļajām mātēm nedāvina auto: d) . Pareizi šoferis teica, lai sīkie nebļaustās. Neesat vienīgie transportā.

Ieva un ja tu kautko indīgu, apdraudošu man rakstīsi, tad man pie kājas. Tas tikai parādīs tavu slimo psihi.

Lai veicās braukāšanā ar sabiedrisko transportu: d

č Čoms 01.05.2011

Tu jau nesakarīgi sāc vāvuļot, neesi pilnā?

A anna 01.05.2011

Pārsmieties var. Normālu ablamu izgrābi. Māsai bērni ir no viena - viņas oficiālā vīra, kurš labi pelna un pabalsti viņai nevajag. Tā kā neuztraucies - par cik mēs iztiekam bez pabalstiem, tad tev ir visas izredzes sarkanajā krustā paiku dabūt.
Tu pat nezini cik man bērnu - un arī starp citu no viena vīrieša, man ir arī tiesības un mašīna - tā kā sabiedriskajā transportā vari braukt droši, jo mēs tur netiksimies.
Parazīts? ! Jā tu tāds vai tāda noteikti esi. Es vismaz zinu, ka tu mani nepazīsti. Riebtos ja pazītu. Bomžu famīlija

. ..... 01.05.2011

:D Kā man patīk, ka tu besies!!! A man nāk smiekli :D

A anna 01.05.2011

Nē čomiņ neesmu gan pilnā. Vienkārši smejos kamēr tu ēd savu daroru

A anna 01.05.2011

Durak, kas tev daļa par maniem sīčiem? Domā kā pie saviem tikt. Es pat vīriņam vakariņas esmu paspējusi uztaisīt. Tā kā esmu laba māte. Tev tāda noteikti nekad nav bijusi.
Mani ir grūti izbesīt. Man ir ļoti stipri nervi

X x 01.05.2011

Ja cilvēkam būtu stipri nervi, tad tik slimīgi nerakstītu atbildes uz visiem komentāriem. Un tavs rakstītais teksts jau liecina, ka nervi tev uz sabrukšanas robežas.

Ja gribi, varu sarunāt tev Tvaika ielā labu palātu. Tur būs Ļeņins, Hitlers un Napoleons... ceturtā tu, Ieva! :D

> >>> 01.05.2011

Eu, bet par autobusa šoferi aizmirsāt...sūdzība jau bija viņam veltīta :))

A anna 01.05.2011

Negribu ar tevi tvaikoņa ielā sēdēt. Pameklē kādu citu. Raxtu, jo man vnk patīk paperties ar tādiem muļķiem, tāds mans darbs. Raxtu par jums analīzi.
Par šoferi es neesmu aizmirsusi.
Ok. Čau jukušie. Ienākšu rīt ar jums paperties.

č Čoms 01.05.2011

Rītā Ievai būs drūmākās pohas, diez vai gribēsies filozofēt.Jūtu līdzi visiem autobusu šoferiem, kuriem ar šādu stulbu bābieti iznāk saskarties.

J Jeje 01.05.2011

Tā taču vietējā mauķele no pufaikciema ar saviem pa pasauli sadzīvotajiem sīčiem!

A Anonīmā 02.05.2011

Ieva - divgadīgiem bērniem var muti aiztaisīt... Ja bērns aug normālā, inteliģentā ģimenē, nevis kkādā salašņu barā, tad nav pat vajadzības apsaukt un aizrādīt bērniem! Bērns ņem piemēru no vecākiem, un vecākajiem brāļiem un māsām... Izdarot secinājumus - ja jau jūs saviem bērniem nevarat aizvērt muti un viņi visu laiku ir jāapsauc, tad jūs vien paši esat pie tā vainīgi un šādu piemēru esat viņiem parādījuši, jo inteliģentu un labi audzinātu vecāku bērniem ir ieliktas manieres jau no paša sākuma...

Un ak nabadzīte - šoferis nepalīdzēja ratiņus ielikt autobusā... Nu tad kad tev tie bērni bija jātaisa, tad gan citu cilvēku palīdzību nejautāji vai ne? Ironiski... Tomēr, ja nespēj tikt ar bērniem galā, varbūt atdod viņus attiecīgajām institūcijām, kuras par viņiem parūpēsies labāk, nekā tu pati, kā arī spēs rādīt labāku piemēru, lai neizaug vēl viena ielu salašņu banda vairāk...

L lalalā 02.05.2011

jā---jūtu līdzi tiem šoferiem, kur, iespējams, šīs te dien dienā pa vairākām reizēm pārvietojas, iespējams ar apliecībām vēl piedevām:))))